Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Biztonságos a hu minecraft?

Biztonságos a hu minecraft?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztonságos a hu minecraft?

Mert hallok olyat, hogy colos lopja/árulja az adatokat, de mások viszont ezt hülyeségnek tartják!

Szerintetek?



2012. nov. 1. 16:15
 1/5 RVpéter válasza:
teljesen biztonságos több forrásból tudom
2012. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hecvid válasza:
Teljesen biztonságos, de ha nem vagy meggyőzve, akkor ne kapcsolódj az internetre játék közben.(nem egy vírus, tehát csak akkor fut ha megnyitod)
2012. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták colos csak azokat árulja amelyikek költöttek a játékra. Én költöttem volna de sztem le se töltöm
2012. nov. 2. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond, én használom, de ha kételkedsz benne, használd a Mineshaftert, az is egy jó kliens.
2012. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Br3nor ***** válasza:
Ha egy kicsi aggályod van a huminecrafttal akkor egyszerűen ne tedd fel. Van nem egy másik kliens úgyhogy még válogatni is lehet. Egyébként már sok verzióval ezelőtt bekerült az alap játékba a magyar nyelv így semmi más dolgod nincs csak a menüben átrakni a nyelvet magyarra.
2012. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!