Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a PS3 és az...

Mi a különbség a PS3 és az Xbox között?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni VAGY ps3-at, VAGY xbox-ot, de nem tudom melyik a jobb/rosszabb és hogy mennyivel.

Olyan válaszokat szeretnék, amiben megfogalmazzátok a konzolok előnyeit és hátranyait IS.


Meg hogy ha a PS3 a jobb, akkor PS3, vagy a PS3 Slim ; Ha az Xbox a jobb, akkor Xbox vagy Xbox + Kinect?



2012. nov. 2. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
xboxra szavazok- megbízhatóbb jobb gyorsabb szebb grafikát ad minden, és szerintem akkor már ha xbox nyugodtan lehet +pénzt adni a kinectért
2012. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ZolaZotya ***** válasza:
36%

PS3 az egyetlen olyan konzol amit ha utánam dobnának akkor se fogadnám el. A Fat volt abból egyedül jó, a Slim és a SuperSlim sztem valami nagyon ratyi semmi dizájn.


Xbox 360 a legjobb.

2012. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
XBOX 360!jobb A ps 3-mal akkor sem játszanék ha fizetnének érte -.-
2012. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az Xbox360 a 720p játékokat képes felskálázni 1080p-ben.

A felbontás manuálisan állítható kb 10 féle felbontásból választhatsz.

A PS3 mivel nem skáláz és mivel a játékok 90%-a 720p-ben jön ki csak ezt a felbontást képes visszaadni.A felbontás nem állítható mert automatikusan érzékeli a játék felbontását és abban jeleníti meg amivel a játék kijött( ez 720p).

Ezen a PS3 fórumon taglalják ezt a kérdést.

[link]


Az Xbox360-hoz jó áron megveheted a játékokat itt.

[link]


A PSN ingyenes(de cserében jó párszor fel is törték)a fórumon amit linkeltem erről is beszélnek.

Az Xbox Live fizetős évente 7490Ft ami havi 600Ft-ra jön ki van játék közbeni chat lehetőség(nem kell kilépni a játékból) ,Youtube,készül a Skype és az Internet Explorer.

[link]


Még az is szempont lehet hogy az Xbox360 kontrollere klasszisokat ráver a PS3 kontrollerére egy lövöldözős játéknál nagyon érezhető a különbség rendesen érzed hogy visszarúg a fegyver.A PS3 kontroller csak remeg a kezedben mint egy ázott kismacska.Sokan mondják nem a kontroller számít de ez hülyeség mert nem mindegy mennyi élmény jön át a játékból és mennyire érzi magát résztvevőnek a játékos.Szerintem az Xbox360 többet átenged a játékból jobban benne érzi magát az ember és még meg nem vettem a PS3-at ez a különbség nem jött le de most hogy mindkét konzol megvan bátran állíthatom hogy egy jó kontroller igen is fokozza a játék élményt.Az Xbox360 megvétele előtt nekem is PS2-m volt és nem bántam meg hogy váltottam.


Vagy dönthetnek még az Exclusive játékok is és az hogy az ismerősöknek milyen konzoljuk van ha együtt szeretnétek multizni.


Xbox360 Exclusive játékok.

[link]


PS3 Exclusive játékok.

[link]


Én az Xbox360 ajánlom az enyém lassan 5 éves lesz a PS3 nem rég vettem de csalódnom kellett benne grafikailag(a játékok 10%-a 1080p a többi 720p és full HD TV-n nagyon ki jön a különbség) is és a kontroller szempontjából,a játékok is drágábbak mint a Xbox360-ra.

2012. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2012. nov. 2. 20:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Xbox, jobb a kontrollere, és az online játékért ugyan fizetni kell (kb. 8000 évente, nem megfizethetetlen), de bőven megéri a PS Network-höz képest.
2012. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha 1080p be akarsz játszani akkor van HD tévéd. Ha nekem van Hd tv-m meg konzolom veszek hozzá házimozit a hang miatt. Ha meg már házimozit veszek akkor olyat veszek ami felskálázza 1080p-be.

így tehát nem a miatt kell dönteni hogy feltúrbózza a képet vagy nem.


Ha meg nincs Hd tv akkor nem megyek semmire az 1080p-vel.


Szerintem ps3.


[link]


Szerintük jobb a ps3.


Amúgy hogy érted rossz a ps network


Ingyenes és szerintem elég a netet fizetni.

Amúgy meg van ps+ ami évi 40 ingen játék és annak se sokkal több a havidíja.


mind a 2 nek vannak előnyei.

Ha az egyik nagyon béna lenne nem adtak volna el abból annyit.


És ne tegyetek fel több ilyen kérdést van már vagy 1 millió.

2012. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A házimozinak mi köze van a konzol képéhez magyarázd el max a hangot tudod rákötni.A mai Full HD TV-k is skáláznak de ha a konzol nem skáláz akkor nem érhető el vele az a minőség mint az Xbox360-al bár mit csinálhatsz.Már leírtam hogy a PS3-ban nincs beállítási lehetőség a felbontáshoz és abban jeleníti meg a játékot amilyen felbontást támogat,ez az esetek 90%-ban 720p de, olvasgasd a fórumot amit előzőleg már linkeltem ott PS3-as tulajok taglalják ezt a kérdést.
2012. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A PS3 is felskálázza.
2012. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a grafika döntsön, nekem mindkettő van, full HD TV-n nincs semmi szemmel látható különbség.
2012. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!