Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen lehetőség a játékhoz...

Van ilyen lehetőség a játékhoz? (Please Olvasd El! )

Figyelt kérdés

A Gta San Andreas-ról lenne/van szó. Az a kérdésem hogy van-e, olyan lehetőség hogy inkább kezdjük ott hogy már nagyon sokszor végigvittem a játékot.Én szeretnék a küldetésekből válogatni,mármint úgy gondolom hogy mint például új játékot kezdtem és az elején vagyok és valahogy valamilyen programmal vagy kóddal vagy moddal küldetéseket ugratni vagy kihagyni lehet vagy csak úgy összevissza csinálgathatni???

Ha lehet valami ilyesmit vagy ezt lehet amit én leírtam valahogyan akkor kérem pls írjátok le hogy mivel hogyan és esetleg kóddal vagy mivel lehet ezt megcsinálni ha egyáltatlán van. PLS! Előre is Köszönöm Szépen Remény van bennem remélem van ilyen! Fiú vagyok amúgy. Na előre is köszönöm szépen meg hátulra is köszönöm szépen!!! :D


Segíts ha tudsz pls kérlek ! Ha nem tudsz/tudtok akkor írj valami olyasmit hogy: nem tudok nem ilyen nincs rosszabb esetben pls.

De ha van akkor help pls ! Thanks!


2012. nov. 2. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Innen mentéseket tudsz hozzá letölteni. Minden küldetésnek van külön mentése. A mentések sorrendbe vannak.

2012. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez akkor milyen? Olyan hogy több mentésem lesz vagy, dehát mindegyik nem fér el mert azthiszem csak 8 mentési hely van vagy kevesebb.
2012. nov. 2. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!