Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed 3-ban hol...

Az Assassin's Creed 3-ban hol kell átállítani a nyelvet?

Figyelt kérdés
Vettem egy AC3-at, de ez egy cseh, magyar kiadás. A játék cseh, vagy orosz (valami ilyen cirill) feliratos, ezért nem tudom megtalálni az opciókban, hogy hol kell átállítani. Tudtok segíteni (leírni hogy nálatok a menüben hányadik a nyelv állítás), vagy hogy egyáltalán van-e erre lehetőség?

2012. nov. 2. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Xbox 360-as verzió
2012. nov. 2. 18:51
 2/5 anonim válasza:

Segíteni nem tudok bocs, de ha cseh-magyar kiadás akkor biztos, hogy át lehet állítani, megnyugodhatsz :D

De ha rákeresel youtubeon lehet, hogy fennvan.

2012. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisz82 válasza:
Hali!Elvileg ha beléptél a játékba a start után!Akkor a második fentről!Nekem valamiért nem állítja át csak tölti!Vártam 5 percig és semmi aztán kikapcsoltam mert felhúztam magam!
2012. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom de nekem csak a menü cseh a beszéd felirata magyar
2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello!

Ez engem is érdekelne mert én megtaláltam,hogy tudom átállítani a szinkront és előhozni a magyar feliratot youtube-segítségével mivel nekem is orosz a menü..+ így a küldiket se értem... szóval én is megköszönném ha valaki le tudná írni ( Xbox 360 nekem is )

2013. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!