Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-nál 12 hibakódot ír ki...

Sims 3-nál 12 hibakódot ír ki mentéskor. Valami megoldást tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Értem, ezt nem tudtam; azt hittem azok nem kerülnek bele. Akkor pl ha csinálok egy nőt, akinek minden jártasságát tizesre csiszolom és csinálok egy másolatot, a tárolóban megjelenő nőnek is minden jártassága tizes lesz. És ha csak haldoklik a játék a családnál, akkor csak bemegyek és elhelyezem a nő másolatát egy házba és úgy játszhatok tivább, mintha mi sem történt volna. Király! Köszi a választ!
2015. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyerekek , valaki írta, hogy el kell mozgatni a kamerát, másik simre kattintani és ment. Nekem bevállt. Kiírta a 12 hibakódot, elmozgattam a kamerát, másik simre kattintottam, nem mentette hiba nélkül... utána kipróbáltam, hogy mentés másként és beírtam hogy "c" (találomr aegy betűt, azonnal mentette. mondjuk utána megint hibakódozott asa köv mentésnél, ezért kezdem megutálni a sims 3at, hogy mindig új családot kell kezdeni, abban semmi érdekes nincs.
2016. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!