Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért hiszik Herobrineról,...

Miért hiszik Herobrineról, hogy gonosz?

Figyelt kérdés
ismerem a sztorit,hogy a pasas meglátta őt a ködben,de eltűnt.miért gondolják róla,hogy gonosz?attól,hogy nem ismerjük és nincs pupillája miért gonosz?2x2 es alagutaktól,és piramisok építésétől nem lesz gonosz.

2012. nov. 4. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert félelmetes, és ami félelmetes, arról általában azt gondolják, hogy gonosz/rossz stb. Amúgy az egész csak egy hülye mese.
2012. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hülye mese, vmelyik patch leírásában benne volt, hogy kivették. (Mostanában, 1.2 környékén) Előtte 1/100 esélye volt egy chunk-nak herobrine spawnolására.
2012. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

előző: rosszul tudod:


1.7.3 környékén a bétában vették ki. Nem volt 1/100 az esélye hogy spawnoljon. Ezt csak a Creepypasta találta ki. Tulajdonképpen nem volt esélye spawnolni. De egy elég régi bétás update után minden updateban benne volt hogy removed herobrine. Notch is megerősitette hogy nincs ikertestvére és hogy Herobrine soha nem volt a játékban és nem is lesz. Persze a Creepypasta által elindított baromság miatt a minecraft játékosok több mint fele azt hiszi létezik.


Bármint mondasz bizonyítom hogy az nem herobrine: (a barlangban a zajokat ha megkérlek ne emlitsd mivel az ambientet nagyon nagy távolságról is lehet hallani és elég hozzá egy sötét 1x1x1-es kocka.)

2012. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem a létezésén akarok vitatkozni,csak arra vagyok kiváncsi, hogy ki kezdte azt ,hogy ő egy elmebeteg gyilkológép.azt tudom,hogy az összes róla készült kép fake:általábab egy átdolgozott ajtó/festmény textúra.
2012. nov. 5. 07:05
 5/15 anonim ***** válasza:
YouTube-n MC videókban általában barlangokban tűnik fel a képernyő sarkában, de mint mondtad csak "fake", egy átrajzolt painting, egyébként eredetileg Herobrine egy játékos.
2012. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Természetesen a festmény csak képeken van videókban játékosok vannak.Notch szabaddá tette a Herobrine felhasználónevet,így "filmeket lehet vele készíteni.De,hogy ne legyenek fake videók minden frissítés végére odaírja "Removed Herobrine.".egyébként nekem is Herobrine skinem van,nem eredeti, Herobrine agent.
2012. nov. 5. 15:33
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem írni:Herobrinet nem Notch teremtette,hanem a néhány ember aki nem szerette a minecraftot és a játékosokat el akarta riasztani.pl egy szülő akinek a gyereke túl sokat mc zett:"kapcsold ki a gépet,még elvisz Herobrine.De jó megválaszolltam a saját kérdésemet xD.
2012. nov. 5. 15:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez pont nem igaz. A Creepypasta rakott fel egy hülye történetet egy manipulált képpel és azt mondta ez notch gonosz testvére: Herobrine.
2012. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez egy gonosz ikertestvér mese.
2012. nov. 5. 18:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Notch olyan mint Isten csak egy játékban ezek szerint a Sátán Herobrine
2012. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!