Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi is az a PS? Milyet érdemes...

Mi is az a PS? Milyet érdemes megvenni, mennyi hellyel? Lehet multizni? (bocs de elég kezdo vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiskorom óta nem érdekeltek a PS-ek , de mostmár egyre érdekesebbek számomra. Annyit tudok hogy játszani lehet veluk. Benyomjuk a dvd-t, kézbe a gamepadet és kockulás. Na de:

?ilyen játékokat lehet rajta játszani?

Multiplayer is van rajta??

PS3-at akarok venni! De milyet vegyek?

Mi szukséges a mukodéséhez?( maga a konzol, gamepad, +képernyo, internet?)



2012. nov. 4. 19:16
 1/7 Mc Dezse ***** válasza:
Hát a ps3 hoz gamepad kell memory kártya internet a multihoz és ha akarsz magadnak játékokat ki irni akkor ki kell csippeltetned a memory kártyádat de nem szükséges a memory kártya csak ha el akarod menteni a jétlkokban hol ttartasz vagy ha ki írott játékokkal akarsz játszani !!!!
2012. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lázár Péter ***** válasza:

Ki ne csippeltesd a ps3-mat, hülye lennél.

Akkor nem tudsz multizni.

2012. nov. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minek memóriakártya hol van helye meg minek nagy vinyókkal.
2012. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tiszta szívvel tudom ajánlani a PlayStation 3 Slim játékgépet, amit a Konzolok Szervizében a legérdemesebb megvenni (bocsi nem tudok linkelni, nem engedi, keress rá Google-on). Itt megveheted a PS3-at és a játékokat is, jóval olcsóbban mint mások


Elég megbízható vas, mindenképpen ezt venném (a régebbinek hűtési bajai voltak, a SuperSlim pedig egy fos), Szerintem 160 GB bőven elég, a játékok úgyis lemezről futnak (de a BF3-at le tudod menteni és CD nélkül futtatni), 160 giga meg bőségesen elég mentésekre.


Játékok: A modern játékok közül (elmúlt 5 év) minden játék kapható rá, én a következőket ajánlom: Battlefield 3 (best multi és grafika);


Assassin's Creed - Revelations (Egyik legjobb kampány);


LEGO Star Wars (vagy bármelyik LEGO játék) (családi játékhoz és/vagy szórakozáshoz).


A három játék három külön műfajt képvisel, véleményem szerint ezek a csoportjuk legjobb játékai. Multiplayer van rajta, internet kell hozzá, Wi-Fi is megfelel.


Ami kell hozzá: PS3+Játék+TV (jobb, mint a monitor, monitort asszem nem is fogad el)+Kontroller+áram(+internet a multihoz)+te


Javasolnám továbbá a HDMI kábelt, és egy nagy felbontású LED-TV-t, valamint ha ez rendelkezésre áll, a házimozi rendszer sem ront a játékélményen (optikai kábel kell hozzá). Ez persze csak opció.


Amit mindenképpen érdemes még beszerezned hozzá, az egy vezeték nélküli headset, és +1 kontroller (nekem csak 1 járt hozzá). A játékok multija sokkal jobban fut, ha beleküldesz egy UTP-kábelt a hátsójába, és megfelelő internettel nem fog laggolni.


Végezetül pedig annyit, ha bármi kérdésed van, írj PM-et, vagy ha megvan a PS3, jelölj be PSN-en (PlayStation Network): IceTea1953

2012. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiszta szívvel tudom ajánlani a PlayStation 3 Slim játékgépet, amit a Konzolok Szervizében a legérdemesebb megvenni (bocsi nem tudok linkelni, nem engedi, keress rá Google-on). Itt megveheted a PS3-at és a játékokat is, jóval olcsóbban mint mások


Elég megbízható vas, mindenképpen ezt venném (a régebbinek hűtési bajai voltak, a SuperSlim pedig egy fos), Szerintem 160 GB bőven elég, a játékok úgyis lemezről futnak (de a BF3-at le tudod menteni és CD nélkül futtatni), 160 giga meg bőségesen elég mentésekre.


Játékok: A modern játékok közül (elmúlt 5 év) minden játék kapható rá, én a következőket ajánlom: Battlefield 3 (best multi és grafika);


Assassin's Creed - Revelations (Egyik legjobb kampány);


LEGO Star Wars (vagy bármelyik LEGO játék) (családi játékhoz és/vagy szórakozáshoz).


A három játék három külön műfajt képvisel, véleményem szerint ezek a csoportjuk legjobb játékai. Multiplayer van rajta, internet kell hozzá, Wi-Fi is megfelel.


Ami kell hozzá: PS3+Játék+TV (jobb, mint a monitor, monitort asszem nem is fogad el)+Kontroller+áram(+internet a multihoz)+te


Javasolnám továbbá a HDMI kábelt, és egy nagy felbontású LED-TV-t, valamint ha ez rendelkezésre áll, a házimozi rendszer sem ront a játékélményen (optikai kábel kell hozzá). Ez persze csak opció.


Amit mindenképpen érdemes még beszerezned hozzá, az egy vezeték nélküli headset, és +1 kontroller (nekem csak 1 járt hozzá). A játékok multija sokkal jobban fut, ha beleküldesz egy UTP-kábelt a hátsójába, és megfelelő internettel nem fog laggolni.


Az eredeti játékokat ajánlom, a csippelt PS-en nem tudsz multizni, csak tört játékokat szedhetsz le torrentről, és elveszted a garanciát.


Végezetül pedig annyit, ha bármi kérdésed van, írj PM-et, vagy ha megvan a PS3, jelölj be PSN-en (PlayStation Network): IceTea1953

2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom szépen a válaszokat, mindenki megkapta a méltó jutalmát! Foleg az utolsó válasznak/válaszolónak orultem, mivel ilyen részletesen leírta.

Karácsonyra szeretnék egy PS3-at, és minden tanácsodat megfogadom. Koszonom

2012. nov. 5. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
ajánlom én is neked ,jól fogsz járni vele csak a játékok drágák hozzá ! .
2012. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!