Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends ingyen rp...

Son kérdése:

League of Legends ingyen rp karácsonykor?

Figyelt kérdés
Haverom azt mondta hogy karácsonykor szoktak kapni a játékosok ingyen rp-t. Igaz ez, és ha igen mennyit? Skin-t szeretnék, de az rp valljuk be elég drága a többi játék kreditjéhez képest. Persze jogosan. Arra gondoltam még hogy 10 accot felhúzok 10-ig mert akkor lehet ugye 975 rp-t kapni de az elég uncsi... :D Vagy gyors fejlődős tipp esetleg?

#ingyen #karácsony #kő metál
2012. nov. 5. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig ingyen rp-t én 2-3 alkalommal kaptam és nem karácsony miatt, egyszer mert megnyertek valami díjat még régebben, meg kárpótlásért is mert régen a szerver felosztás előtt volt belépés el volt lehetetlenítve. Most ha megnyerték volna a Golden Joystickot akkor sem adtak volna nekünk Rp-t. Szóval kétlem, hogy karácsony miatt fogunk kapni, de reménykedni szabad.
2012. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megynerték a Golden Joystick-et úgytudom :D

Azért kaptunk 1 hétvégére IP boostot :D

Vagy nem nyerték? És ha igen akor ki?

2012. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
World of Tanks nyert a LOL kategóriájában.
2012. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kár :S valahonnan jólenne szerezni 975 rp-t... lehetne valami olyan hogy x ip-ért kapunk rp-t.. biztos lenne rá igény. még ha 100 ip = 1 rp. úgy reális is lenne szerintem.
2012. nov. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!