Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet leggyorsabban...

Hogyan lehet leggyorsabban szintet ugrani illetve pénzt keresni a Pou nevű játékban?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 16:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Van hozzá csalás, meg a játékokkal is tudsz buherálni, de úgy elveszti az értelmét a játék. Szerintem. :)
2012. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer vagy 30 szintet ugortam egy nap:

nem csináltam mást,csak dinnyét adtam neki,ameddig tudtam(hízott),utána adtam neki Fat Burner-t,attól vékony lett,aztán megint dinnye,megint Fat Burner és így tovább..


amikor a 'boltban' vásárolsz kaját,a kép alatt van, hogy hány százalékkal növeli a kajaszintjét. a növeli a legjobban,40%-al,így minden egyes dinnye után kaptam 40 pontot :D

2012. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*a dinnye növeli..
2012. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
2%
Pou-val úgy leszel nagyobb szintes ha a seggedbe dugod a telefon-t óvodás nyomorékok most őszintén szégyellném magam ha ilyennel kéne játszanom!
2012. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%
Az utolsó hozzászólónak, úgy eltörném a kezét, hogy még a legfejlettebb kórházban sem raknák össze...! Ne legyél már ennyi gyökér .. Megkérdezett valamit, akkor vagy normálisan válaszolj, vagy takarodj innen máshová!
2012. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
83%
Eggyet értek az ötödik válaszíróval!!!!
2012. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Kevésbé tisztelt #4 válaszoló.

Sajnálom hogy nem volt gyerekkorod és ha már egy játéknan nem ugy mások örömének sem tudsz örülni.

Elég szánalmas ,akárhány éves is vagy hogy ilyeneket írsz ..

Hamár annyira idősvagy akkor régen rossz hogy 1. válasszolsz ilyen kérdésekre , főleg h nem is érdekel.

2.Számomra elég durva hogy ennyi idősen ilyeneket írsz.

3.kár hogy ilyen alacsony a szinvonalad, sajnos sokan nemtudnak ilyen alacson szintre lekerülni.

2013. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
7-edik valszolo ne jarjon a szad ha nm erdekel valmi szerintem jo jatk es fogadunk h te is kiprobaltad leccives nm dug bele az orodat ha szereted nm es ha nm ako ez van
2013. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bence5659 válasza:

#2 válaszoló attól függ hogy hanyas szintű vagy

Mert ha 1-30-ig akkor oké de 30-60-ig már nem lehet 30szintet vinni egy nap alatt

2013. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én degszre szoktam etetni es utana lefogyasztom :-) ( bocsi az ekezetek elhanyagolasaert,csak igy hyorsabban tudok irni ,amugy zimankoo_xd a nevem legyszi lajkoljatok es mehgy vissza!)
2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!