Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion Free-To-Playen hogy...

Aion Free-To-Playen hogy lehet platina érmét szerezni? És hogy lehet megvenni azt a Gold Packot amivel korlátok nélkül lehet játszani?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam hogy lehet.
2012. nov. 7. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

platina ermekkel ne pazarold az idodet, kinovod a geart mire eleg ermed lenne

gold packot vagy a hivatalos oldalrol veszed 9 euroert, vagy jatekon belul, jatekpenzert de ugy hetekig kell farmolj

vagy ugyanugy teszel mind rengeteg jatekos es messzirol elkerulod az europai Aion-t

[link] az amerikai verzio sokkal jobb, csak ott nagy a ping

2012. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha Platinum Coin-ra gondolsz akkor a 46-os ruhák/fegyóra tudsz vele gyüjteni csak!

Teobomos térképen Daily questekkel lehet szerezni bundlet ad azt kinyitod és esik pár.

Lehet pet "simogatással" 1 coint kapni.

De ha TEÓLAB-ban megölöd a bosst akkor a quest is minden alkalommal ad, ezt ha jól emlékszek Theobomos observatoryban lehet felszedni ott a helyi npc től a tp től balra ahogy megérkezel.


Amikor nekem plat coinra volt szükségem pénzt gyüjtöttem farmolással és brokernál vettem az összest.(gyorsabb könyebb)


Most neked inkább először Gold packra kell gyüjteni a szar köcsög EU szerók miatt :(


játékostól vagy brokertől vagy weblapról.

2012. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre hogy Gold Pack nélkül nem lehet brokernél vásárolni semmit. Gold Packot lehet?
2012. nov. 10. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

gold packot lehet, de nem hinnem hogy van penzed ra...

csak kivancsisagbol most mennyi az ara?

2012. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a legolcsóbb 16 milla
2012. nov. 10. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor esett az ara, mikor abbahagytam 22 milla volt
2012. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy pontosan hogy is van ez a pet "simogatás?"
2012. nov. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!