Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 1 nem indul...

Assassin's Creed 1 nem indul el. Miért lehet?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni a sorozatot, és szinte mindenki azt mondja, hogy az 1-el érdemes kezdeni, ha a történetet is tudni akarom. Telepítem a játékot, elindítom és bejön egy betöltő képernyő, addig minden oké 100%-ig betölt, de utána kilép magától. Kapok egy hibaüzenetet, hogy "Az Assassin's Creed müködése leállt... " Win 7-esem van, rendszerkövetelményeknek megfelel a gép, erdetei a játék. Nem tudom, hogy ez számít-e valamit (szerintem nem), de nem a C:-re telepítem, hanem a D:-re.

2012. nov. 8. 18:05
 1/4 kribeg ***** válasza:
Mindegy hova telepíted és már próbáltál mást letölteni?Ha mégse megy akkor a 2-vel is jó kezdeni én azzal kezdtem és végül is megértettem mindent...Az én az utolsó rész után vittem végig az 1-ő részét mégsem haltam bele.
2012. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem muszáj sorba vinned kezdheted akárhol célszerű az elején kezdeni, bár én brotherhoodal kezdtem aztán 2, 1 és revelations, 3ra még várok, de amúgy telepítsd újra
2012. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megpróbáltam a brotherhoodot, az elindul, fut teljesen normálisan. Megpróbáltam az 1-et vagy 5x újratelepíteni, de még mindig kilép. Amúgy win 64-esem van, és mintha olyat olvastam volna, hogy csak 32-esen működik. Lehet ez a baj? Ja, és köszi a válaszokat. : )
2012. nov. 10. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudok ebben segíteni, régen ment XP-n azóta win7 64esem van, de nem próbáltam
2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!