Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 12 évesen szerezhetek pénzt a...

12 évesen szerezhetek pénzt a bűvészkedésből? Többi lent!

Figyelt kérdés
sziasztok.arra lennék kiványcsi hogy 12évesen lehet-e pénzt keresni a bűvészettel.nemrégiben megfogot a bűvészett és már sok jó kártya trükköt ismerek és azt mondják jó vagyok.ha profibban nyomom és más trükköket is használok pl.:the raven ,tarantula,szivacslabda,ghost glass akkr hogyan és mennyi pénzt szerezhetek?hogy műkődik csa kiállok egy nagy térre és csinálom?vagy van valami módja ennek?számítok rátok!köszi :D

2012. nov. 8. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen könnyű lenne mindenhol ilyeneket lehetne látni, ez nem így megy, 12 éves még ne eröltesd a pénzszerzést, nem értesz hozzá
2012. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább még gyakorolj évekig menj szakkörökre vagy valami ilyesmi és még lehet munkát is fognak ajánlani ha több évig kitartóan csinálod
2012. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kribeg ***** válasza:
Hát ömm nem igazán így megy hogy kiállsz egy térre és bűvészkedsz, hanem előadásokat tartasz helyeken és azért belépőt szedetsz, de ez még tényleg kicsit korai...Én léptem már fel bűvészként és nem csak kártyatrükk kell...Habár amikor én léptem fel az iskolába volt hááát emlékszem hogy volt 1 órás trükköm amibe megmondtad hogy hány órára gondolt azt nagyon szerették meg volt egy kötögetős is azt már nem annyira tudom de az másnak nem sikerül csak a bűvésznek...
2012. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem köszi mindenkinek :)tudom hogy korai
2012. nov. 8. 20:01
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs hogy nem fejeztem be előző komentet.szóval tom hogy korai de nagytesóm(25 éves most)14-15 évesen már ő is pénzt kerese diákmunkával neki is kellet a pénz mint nekem.zsebpénz nem sok pénz meg kéne.köszi a válaszokat sziasztok :)
2012. nov. 8. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
az oké, de akkor is 2-3 éved van még a 14-15höz.. szóval gyakorolj addig meg nyírj füvet a szomszédoknál vagy valami
2012. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az álmom a bűvészekdés. 5 éves koromban kezdtem el. az a probléma mármint nekem az volt, hogy a nézőknek valami nagy bűvészmutatvány kell hogy nyitot szájjal csodálkozzanak. Ott van például Dynamo trükkjei. Csodálják őt némelyik ember azt mondja róla hogy ő természetfeletti erővel rendelkezik. Pedig nem sőt. Dynamo jó drága trükköket hajt végre, nem tudom hogy neki hogy volt ennyi pénze de az biztos hogyha csak kártyatrükköket mutatott volna be nem lenne ennyire népszerű. Ott van példának a mátrixos trükkje. az a trükk nagyon jó szerintem egy csomó embert el lehet vele kápárztatni de az ára is jó, 100 ezer forint körül mozog az ára. Vagy ott van amikor elcsavarta a telefont, az a trükk kb. 8 ezer forint. Vagy például ott van amikor kitalálta hogy mi fog szerepelni az újságban, vagy amikor sport fogadott ezeket is lehet kapni, 150 ezer körül mozog az ára. Tehát ezek a nagy trükkök nem olcsók és manapság már az embereket csak ezekkel a trükkökel lehet őket elkápárztatni és kitudja ha jól csináljuk, és jól eladjuk magunkat akár még híresek is lehetünk. :D
2013. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!