Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az XBOX360 slim 4gb-os xboxom...

Dzsugaswily kérdése:

Az XBOX360 slim 4gb-os xboxom kivan flahselve, és kiírtam rá az Assassin's Creed 3-at. Jól szellőzik az xbox, de azt veszem észre, hogy 1x-2x lefagy az xobx-om olyan 2-3 óra után. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
-Köszi a válaszokat!
2012. nov. 10. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Maga a flash. Flashelt gépeken gyakran előfordul lefagyás, rosszabb esetben 3ledes hiba.
2012. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi de akkor szerinted vigyem el frissíteni? Mert kb. 3/4 éve volt utoljára frissítve?!
2012. nov. 10. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Legelsőnek: flash miatt 3 led? A 3 led hiba a túlmelegedés miatt van, a GPU és az alaplap közötti forrasztások meggyengülnek, és így tovább. A flashnek ehhez semmi köze, csak a DVD-olvasó firmware-jét változtatják meg, hogy nem eredeti lemezt is futtasson. De semmi más, ugyanúgy melegszik, mintha eredetivel játszanál. 3 led és flash köszönő viszonyban sincsenek!
2012. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! De akkor mit javasoltok próbáljam ki egy másik játékon? Vagy vigyem el frissíteni? Vagy dobjam ki a p*csaba?
2012. nov. 11. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
GYAKRAN??? 2 éves a Slimem 4gigás, ki van flashelve de eddig SOHA nem fagyott ki egyszer sem nekem.
2012. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 éves! És kiírtam rá most az Assassin's Creed 3-at és ma a Black Ops 2, ma összesen körülbelül olyan 4-5 órát játszottunk és a 1x fagyott le a Black Ops 2 nél, sztem el kell vinnem frissíteni annyi az új játék!
2012. nov. 12. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
sima xboxom van nem fagyle kivan fleshel ve de 3 oránként kikapcsolva és plusz hötővan bene
2012. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!