Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani jó játékoka...

Valaki tud mondani jó játékokat és ha tud mond?

Figyelt kérdés

#játék #Facebook #Minecraft #játékok?jó játékok? #Valaki tud jó játékokat
2012. nov. 10. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy milyen stílusú,műfajú játékokat szeretsz,de én mostanában az Alice Madness Returns-al játszok

http://www.youtube.com/watch?v=cFrs5UGB-ns

Ezen kívül még nagyon szeretem a Jade Empire-t,Mcgee Alice(Alice első része),Bioshock,TR:Legend

2012. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Runaway,Assassin's Creed,Darksiders,Aion

Az Alicet én is ajánlom.Azt hittem,hogy a második rész nem lesz olyan jó,mint az első,de nagyot tévedtem,megtartotta a színvonalat és nem süllyed le az első részhez képest egy kicsit sem.Mivel nagy a kiadási évek közti különbség,ezért a grafika nagyon különbözik,de ugyanolyan jók

2012. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 uchiha zolee válasza:

Assasin's Creed 3!!!!!!!!!!

Videóba nagyon durva kombókat csinált.

2012. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a jó hogy hamarosan megkapom az ujj gépem ami nagyon jó lessz ugyhogy akármiet mondhatjátok amugy amiket eddig montatok azokat mind ismerem de csak az assasinokkal játszottam és amugy ku*va jó az assasin III
2012. nov. 18. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a gépigény nem számít akkor call of duty mw3,black ops 2 medal of honor pacific,warfighter, counter strike source nem tom h a counter strike global offensive-át le lehet e tölteni már assasin's creed 1-2, halo 3, forsa 4,need for speed the run vagy a most wanted,battlefield minden része jó.meg még sokan mások :)
2012. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és elfelejtettem a Half life 3-at meg a crysis 3 far cry 3
2012. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm a játékokat és am sikeresen meg kaptam a gépet : D
2012. dec. 4. 17:42
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Telefonon: Pou, Virtual Dentis Story, Virtual Dentist Surgery

Számitógépen: Autoesk Homestyler

2013. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!