Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion tower of eternity mmorpg...

Aion tower of eternity mmorpg játék. Vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretném meg tudni hogy mit gondoltok erröl az uj mmorpg-röl:)
2009. aug. 13. 19:10
 1/2 anonim válasza:

szép szép... egy mmorpg hez képest tényleg szép de én nem látom benne a valódi szpséget... mondjuk lehet hogy akkor mindenkinek szaggatna a gépe de szerintem sokkal szebre is lehetett volna csinálni...


csak hát igen ahhoz még textúrázgatni meg fejlesztgetni kelett volna vagy 5 évet


a játékrendszer szerintem a GW-WoW-"japán freemmorpg-k" egyvelege szal nem látok benne sok eredetiséget, elmegy egy játéknak de szerintem kész lehetetlen hogy én ezlrt pénzt adjak ki havonta... szerintem ha ingyenes lenne akkor jó lenne mert kb oan szinten is van... de hát szokott ez így lenni...

2009. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön, egyáltalán nem értek egyet az előzővel. Ilyen wow-L2 keverék, gyönyörű grafikával. Egy mmo-tól ennél szebb grafikát nem nagyon lehet elvárni, nem akarom a wow-hoz hasonlítani, látványvilágban egy napon nem említhető a kettő. Jah mellesleg közepesen jó gépen is szépen elfut
2009. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!