Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eleinte veszekedtem a Minecraf...

Eleinte veszekedtem a Minecraf-al, De most nem?

Figyelt kérdés
Veszekedtem hogy így meg úgy szar a Minecraft de megtetszett, megcsináltam,játszottam rajta, és laggol nagyon. Az előző gépem elromlott pedig azon ultrán max-on grafon ment volna de bedöglött a táp és most egy másik van egy sokkal gyengébb. Az az én kérdésem hogy nem szeretnék laggosan játszani mert így élvezhetetlen. Van valamilyen program amivel nagyobb FPS-em lesz a játékban? Vagy valamilyen olyan program amitől nem nagyon laggolok vagy nem is laggolok? Ha van valami ilyesmi kérlek írjátok le! Előre is köszi!
2012. nov. 11. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Optifine mod

De nem biztos hogy van már 1.4.2-re. Feltéve ha nem a legújabbal játszol. Amúgy én voltam az egyik aki veszekedett veled :D ...

2012. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi. Nekem is kapóra jön hogy a legújabbbal játszok mivel az a Optifine mod nem működik akkor. :(. Modolni meg amúgy sem tudom....... :D Bocs mégegyszer............. (veszekedés).
2012. nov. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!