Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Football Manager 2013 nektek...

Football Manager 2013 nektek sem jó? -többi lent

Figyelt kérdés
Megvettem a játékot Pirate bayről, majd karácsonyra ezt kérem barátnőmtől. A skidrowos verzió kifagy. nektek is? júliusban mindig megáll crash dump lesz sajnos.Valami crack fix lesz hozzá? Tudjátok miért van ez?

2012. nov. 11. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Még sajnos nincs crackfix...
2012. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utánna néztem oldalakon,a skidrowos team azt mondta ,hogy minél hamarabb megcsinálják,de ne siettessék őket,mert nekik is van családjuk stb. Ők ezt ingyen csinálják,és még köszönetet sem kapnak néha,csak azt hogy fuck you hol a crack meg a többi trágárság.Igazuk van ebben teljesen,a szabadidejüket tényleg arra töltik,hogy csóró gyerekeken segítsenek :D
2012. nov. 12. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
SKIDROW-nak nincs oldala, gondold el, hogy milyen gyorsan lefülelnék őket... :D Ilyen kamu oldalaknak meg nem szabad hinni.
2012. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem skidrow oldala volt tudom hogy olyan nincs,hanem az egyik csapattag válaszolt a külföldi gyakori kérdések oldalon.
2012. nov. 12. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Más rls-ek nfo iban szoktak válaszolgatni. Sehol máshol.
2012. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackJack923 válasza:
Nálam is pontosan ugyanez a hiba lépett fel, de sajnos én is csak azt tudom mondani amit már te is írtál, a Skidrow dolgozik az ügyön, bár állítólag 20.-a körül lesz valami használható crackfix, vagy update, vagy valami hasonló, legalábbis ncore-on a játék alatti fórumban ezt írták. Aztán hogy ez mennyire helyt álló az majd kiderül, bár remélem minél előbb menedzserkedhetünk tovább. :D
2012. nov. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Football.Manager.2013.PROPER-CPY
2013. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!