Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins cred 3 magyar felirat?

Assassins cred 3 magyar felirat?

Figyelt kérdés
Szóval magyarul jön a játék de Erdélyben is vajon magyarul megfog jelenni?Korondon lakom de aki ismeri Székelyudvarhelyt az jó mivel ott akarom venni pontosabban a domo-ba www.domo.ro és ott arulnak assassin-t csak nem tudom magyar lessz-e a 3-as mivel ott tudnak magyarul rendesen nem törve.Szóval hogyha egyáltalán nem kapnék akkor lehetne azt csinálni hogy megveszem a játékot(azért fontos mert a rev-be es bh-ba voltak laggok amik nem a teljesitmeny hanem a tört verzio miatt volt mivel full hd-ba ugyanazt csinalta minta legkisebb felbontásba.Ezért akarok életemben először játékot venni az AC3-t de ha megveszem Angolul ha nem lesz magyar akkor megvárom mig tpb-re felrakjak magyarul majd meglehet csinálni hogy kiszedem a magyar fájlokat és beteszem az eredetibe?Fog menni jól?

2012. nov. 11. 21:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amugy a kérdésben elirtam cred-t creed*
2012. nov. 11. 22:00
 2/12 anonim válasza:
Szia én is Erdély vagyok (Kézdi) szerintem ne vedd meg. meg kapod magyar torrenten az biztos magyar lesz és jól fog müködni... eredetileg Európában ha egyszer megjelent hivatalosan akkor magyar kellene legyen de ebben én sem bizok pl. Dishonored az sem magyar feliratos a Romániában kaphatók ezért kevés az esélye ,hogy magyar lesz.. amugy visszatérve ha eddig nem vettél játékot nem gyüjtöd akkor tényleg nincs értelme megvenni nkm xbox 360 am volt sokáig arra vettem játékot mig végül ki nem kodoltattam 17 játékom van 3200 lejnél többen áll az xbox eladtam visszatértem pc re mivel egyetemre jöttem igy az xb játékok porosodnak már elrégidtek( pl. assassin s creed 2) teljesen értelmetlen kiadni 150 -190 lejt ha jól tudom a pc sek újjonan ekkörül mozognak... ha kell a torrent irj rám üzenetbe... persze mikor megjelenik a pc-s verzió
2012. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Globálisan bekerül a játékba a magyar nyelv, azaz bárhol megveheted, mindenképpen benne lesz a magyar nyelv. Az előző ingyenélő patkányra meg ne hallgass, ez a játék van annyira jó, hogy simán megéri az árát. Már csak a multi miatt is.
2012. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért akarom megvenni mert példaul a revelationsba szépen ment mikor egy helybe megálltam és szétnéztem de nem mindig voltak olyanok hogy mikor félrenézek egy pillanatra nagyot belaggol es azt se tudom hol vagyok :D De amugy is picit szaggat de ugyanugy van legkisebb felbontásba is.Lehet hogy nema legjobb crack volt hozzá de ha megveszem mindig az ubisoftol letudom tolteni a legfrisebb verziot es ami a lényeg hogy soha nem mentem multiba szoval most a 3-ban nagyon jo lesz a multi az tuti:P A revelations-nal meg a gép nem lehet gyenge amugy bh-ban is csinalt ilyet revelationst néztem a can you run it?oldalon és a recommended-nel is minden kipipálva szoval semmivel nincs gond ha érdekel 4gb ramm 3.1ghz intel i3 proci és Sapphire Radeon Hd7750 1gb 128 bit gddr5 videokártya.Szóval ha azt mondjátok elvileg magyarul kell megjelenjen hát akkor elég lesz ha elmegyek Udvarhelyre.
2012. nov. 12. 15:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondták azért van ez mert tört verzio es ezért akarom megvenni:)Meg megérdemli annyira jó játék lesz nagyon sok munka van benne az biztos%
2012. nov. 12. 15:38
 6/12 anonim válasza:

az előző kommentelőhöz!!! mielőtt "ingyenélő patkánynak" hivsz vedd a fáradságot és convertáld át azt a 3200 lejt forintba + egy full HD-s lg na meg az xboxot ami Elit volt rá egy hétre vettem ahogy megjelent tehát ez nem kis összeg ..egyes helyeken az életed nem ér ennyit:p Megdolgoztam ezért a pénzért és erre költöttem...később rájöttem ,hogy ingyen is letölthettem volna de jó volt az a feeling ahogy gyüjtögettem és meg volt az érzés ,hogy megvettem és fizettem érte ,hogy a készitők is lássák ha minőségi játékot készitettek és még folytassák!

Ha van pénzed vedd meg hanem ne ... rendeld meg netről magyaroktól s annyi... s ha sok sok a pénzed vegyél mindenhonnan egyik biztos feiratos lesz nincs mit ezen variálni!

2012. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Figyeljetek én nem vennék halomnyi játékokat egyik játék sem fogott meg annyira mint az Assassins creed es a prince of persia is a 2. kedvencem habár jóval gyengébb mint a battlefield 3 azt is kitoltam de en nem vagyok oda a lövöldözős játékokért amiben kimondottan lőni kell a cod és a battlefield ezért is nem jó nekem grafikája az szép de nem szeretem a játékot.De az Assassin megfogott és csak Assassin folytatást veszek ha lesz nem tudom majd megvállik:)Szóval mindenféle játékot nem veszek meg.Amugy a prince of persia-ban a story fogott meg nagyon nagyon érdekes volt habár gondolom hogy még halomnyi játék van aminek jó a sztorija meg érdekes de most várom az assassint ha végigtoltam majd keresek uj jatekra de ahoz hogy megvegyem nagyon megkell szeressem a játékot:PSzóval a lényeg hogy nem veszek meg többszáz játékot csak azt ami a kedvencem vagyis az assassins creed 3-t.
2012. nov. 12. 17:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam csak assassint fogok venni elég valoszinu hogy mast nem és az assassin itt pc-re a broterhood 99 lei szóval az ac3 is csak valami 120 lej ha lesz
2012. nov. 12. 18:02
 9/12 A kérdező kommentje:
bocsánat itt a link :D : [link]
2012. nov. 12. 18:02
 10/12 anonim válasza:
megveted-e? én már 3 napja játszok rajta nagyon jó megéri megvenni is
2012. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!