Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black Ops 2. Megéri megvenni?...

MBS kérdése:

Black Ops 2. Megéri megvenni? Az MW3-ra vagy inkább a Black Opsra fog hajazni? Jó lesz a multi? Megéri vagy sem? Csak a multi számit nálam.

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 22:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem vedd meg a Black Ops 2-öt.A multija jó lesz(vagy is így látom)
2012. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hát az új moh nál minden képen jobb lesz de mivel a cod waw és cod bo is gyenge volt ettől se várj húde sokat most nagya hypja és mindenki erröl fog beszélni de szerintem nem lesz olyan jó mint az mw3 ,hogyha valami újabb játékmenetre vágysz akkor talán a far cry 3omal kéne probálkoznod. Aztán idén ennyi volt a közel jövőben még a GTA 5 durranhat nagyot aztán csá semmi extra nem lesz...
2012. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem nem ....De ha ilyen szombat esti időtöltésnek 1-2 órára pár hónapig tökéletes.De ha egy kicsit jobban fogsz vele foglalkozni akormár mw3 vagy még jobbak a régiek cod mw2 cod4 ..szerintem
2012. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nekem az MW3 nagyon nem jött be... főleg a csiterek miatt.
2012. nov. 11. 22:53
 5/13 anonim ***** válasza:
ha torton jatszol akkor folosleges sirni a cheaterek miatt
2012. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megéri megvenni, mert a multi rohadt jó az eddigi gameplayek alapján, valamint a Black Ops 1-ből ítélve csalók sem nagyon lesznek.
2012. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az új CoD lesz a legrosszabb. Én a helyedbe mást vennék (vagy letöltenék :D)
2012. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó, nem tört MW3-ról beszélek... erdetin játszottam és ott volt a sok csaló...
2012. nov. 12. 16:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom, jónak tűnik. MW3 annyira nem tetszett, meg tele van cheaterrel...
2012. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kewa1 válasza:
Ma megérkezett PS3 ra. Egyből felmentem Multyplayerre, ami egy kicsit HALO-ra hajaz, de vitathatatlan, k***ajó. Zombiehez nem is szólok hozzá, megint eltalálták nagyon.
2012. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!