Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a Wrestling...

Miért nem megy a Wrestling Revolution nevű pankrációs játék a telefonomon?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki is sértő válaszokat akar írni,vagy bármi rosszat a telóról ,vagy leszólja az légyszíves ne is írjon,nekem ez a teló is jó,ennyi.


Na szóval pár napja kaptam egy LG Optimus L3 Androidos okostelefont,és van a Google Play Áruház,ahonnan letöltöttem ezt a játékot: Wrestling Revolution.Mivel nagy WWE,Pankráció rajongó vagyok :).Letöltöttem és nem indult,utána jöttem rá hogy kell hozzá az Adobe Air nevű program,de sajnos ezután azt írta hogy a játék váratlanul leállt.Pedig az van írva a leírásban hogy Ipad&Iphone és Android-os telefonokon is kompatibilis.Mi lehet a gond?Ha valaki ismeri ezt a játékot vagy neki is ilyen problémája van kéremszépen írjon,NAGYON FONTOS LENNE :)


Itt egy videó a játékról:

http://www.youtube.com/watch?v=YxSS4biimqs



2012. nov. 12. 18:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!