Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sok nem normális kockának...

Sok nem normális kockának miért sír a szája, hogy mostanában egyik játékban sincs kihívás mikor ez egyáltalán nincs így?

Figyelt kérdés
Egy csomó mai játék rohadtul nehéz nem tudom, hogy sok bolondnak mi a baja.
2012. nov. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
kerlek adj par peldat nehez jatekokra, mert a legtobb mai jatekot rohogve ki lehet tolni meg hardon is
2012. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező játszottál te PS1 esetleg Sega játékokkal?
2012. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kihívást a játékosnak kell megtalálnia a játékon belül én pl: a Fallout 3-ban úgy nyomom hogy very hard 1x sem halhatok meg és nem nyomhatok be stimpak-ot egész játék alatt.Vagy PS2 MGS3 Subsistence úgy nyomtam végig Europien Extrem-ben hogy nem öltem meg egy embert sem és állatot sem.Azért hangsúlyozom a kihívást az embernek kell keresni egy játékban.A sok bolond ahogy mondod is összeszedi a youtube-ról a csalásokat amit felraknak egy-egy játékhoz és úgy tolja ma már nem szeretnek az emberek gondolkodni nem divat.
2012. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy inkább a béna.
2012. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!