Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti Dirt 3 játék nem...

Eredeti Dirt 3 játék nem működik. Nem tudok regisztrálni a LIVE-ra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vagyis be tudok regisztrálni és be lépni is csak amikor elindul a játék írja hogy be kell jelentkezne a LIVE-ra hogy tudjak menteni de már rég be vagyok. Akkor csinálnám a profilt ott tudom hogy magyart nem lehet megadni ezért USA-t adtam meg de még akkor se jó.Na meg letöltöm a letölthető tartalmakat de szarik rám a játék és nem történik semmi.Valamit rosszul csináltam? Ha valaki le tudná írni részletesen hogy mit tegyek akkor azt nagyon megköszönném!
2012. nov. 13. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
hasonló gondokkal küzdök.. azóta megfogadtam, Live.s játékot soha a büdös életbe többet meg nem veszek.
2012. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy hogyan kell..Ha kell segítség akkor írj privát üzenetet :D
2012. nov. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!