Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 Miért akad ezen a gépen?

GTA 4 Miért akad ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Proci: Intel Core I5 3570k -3.4GHZ

VGA:Sapphire radeon HD 6570 2GB DDR3

RAM: 8GB


a Játék közben ilyen apróbb akadásokat észlelek. Elég zavaró van olyan amikor a textúra sem jön be rendesen, minden más játék hibátlanul megy el de a GTA 4 fog ki rajtam .... tippeket kérnék :D



2012. nov. 13. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezért:

Sapphire radeon HD 6570 2GB DDR3

2012. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi baja van vele?
2012. nov. 13. 18:29
 3/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, nem tudtam rájönni hogy miért. Fura, de nekem a Gta Sa is akadozott. Minden más simán ment. Lehet az hogy lehúztad, és valami gond van a fáljokkal. Próbáld meg átállítani a grafikai beállításokat.
2012. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
beállításokkat már rengetegszer állítottam .... de nincs erre valami fix vagy valami mert azért nagy gta fan vagyok :D
2012. nov. 13. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:

"mi baja van vele?"


Hogy egy előző generációs belépő szintű kártya baromi lassú memóriával.

Cseréld le valami értelmesre. Nem is értem miért kellett ilyet venni i5 mellé. Azt sem értem játékra minek kellett egyáltalán a legerősebb i5-öt megvenni.


Minimum egy HD7770-et javaslok, de ilyen proci mellé egy 7950 vagy 7970 dukálna igazán.

2012. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké csak nem értem hogy minek kell belekötni...... a másik amit már elmondtam hogy csak ezzel a játékkal csinálja ergo más játékokat tökéletesen visz ,
2012. nov. 13. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kötöttem bele senkibe, csak elmondtam, hogy elég pocsékul összeállított konfigurációról van szó. Az is nagy csoda, hogy a többi játékkal elboldogul.
2012. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az nem csoda.... mivel a metro 2033-at is elég szépen viszi nem ultrán de mdeium - high beállításokkal am is majd veszek vga-t ..... vettem volna amd fx buldozert az sem jobb mint ez
2012. nov. 13. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen vgam van és gond nélkül viszi a gta 4-et
2012. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!