Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Processzor Dual Core E2180...

Seatkid kérdése:

Processzor Dual Core E2180 2x2GHz s775 Alaplap HP DC7800 (s775) Memória 2GB DDR2 Grafikus vezérlő GeForce GT210 1GB DDR3 (PCI-E) Elmenne rajta--Left 4 Dead 1-2, Fifa 2009-12, Turok 2008, call of duty modern warfare 3?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Left 4 Dead 1 lazán, 2 már kemény dió, de szerintem vinné minimum grafikai beállításokkal.

A FIFA megél mindenen, de az sem a legjobb minőségben. A Légy profi! mód esetleg picit szaggathat.

CoD MW3 - húzós... Nekem a monitor miatt voltak problémák (60Hz helyett 72Hz), a legkisebb füsttől is csökkent az FPS-ráta, egyébként van esély rá, hogy elviszi a géped (nekem erősebb gépem van, de a videókártya nem bírja az élsimítást).

2012. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a processzorom és a ramom ugyan az mint neked.a fifa 12-öt simán viszi.sőt még a gta 4-et is.
2012. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat..Igazábol azért kérdem mert nem igen van ugymond izmos pc re pénzem de ez a konfig 33 ezerbe kerül...

Bevallom azért nem gta 3 on akarok már játszani,mert a mostani gépem kb olyan szinten van...

2012. nov. 15. 14:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo mondjuk az az igazság hogy azért nem a Warfighterrel akarok játszani mert az azt tuti nem menne ezen..De sajnos a mostani gépem még a 2004 es játékokat is alig viszi el szal holtszar magyarul...Mndjuk amiket leirtam annak jobban örülnék ha nem is menne full grafikán valami,a játék a lényeg legalábbis nekem...
2012. nov. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!