Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem működik a minecraft, miért?

Nem működik a minecraft, miért?

Figyelt kérdés
A hu-minecraft.net ről tölröttem le annó a klienst. Nem működött a frissítés ezért fölmentem az oldalra és újra letöltöttem. Így sikerült frissíteni viszont amikor beléptem volna egyjátékos módban worldok alá azt írta konvertálás szükséges. Ezekkel nem foglalkoztam csináltam egy új world-ot de amikor belépek lefagy. Mit tehetnék? A kliens készítője azt írta törölje a klienst és telepítsem újra. Ezt hogy tehetném meg? Nem találok semmijen uninstall fájlt.

2012. nov. 15. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Az Mc Patcher ezt írja ki:

"Your minecraft.jar appears to be an older version is alredy modded. If you are using other mods, it is highly recommended that you install them via MC Patcher instead

-Close MC Patcher.

-Delete both minecraft.jar nad minecraft-1.4.4.jar.

-Re download the game using the launcher.

-Run Mc Patcher and select mods to add using the Add (+)button in the mine window. Doing this will prevent most conflicts between MC Patcher and other mods

2012. nov. 15. 20:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd a modokat a minecraft.jar ból.
2012. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másnéven töröld ki a minecraft.jar-t.Ajánlom hogy az MCpacher-t ne akd be mert az más modokat nem tűr meg maga mellet.(Szerintem az eggyik leg sz@rabb mod ma minecraftra).Tölsdle az Optifine modot az is texture packok miatt kell és jobb mint a MCppacher.
2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kell küldhetek majd valahogy egy klienst.
2012. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!