Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. T. A. L. K. E. R Shadow of...

Renji7575 kérdése:

S. T. A. L. K. E. R Shadow of chernobyl (fegyverek szerelése) segítene vki?

Figyelt kérdés

Üdv ismét nemrégiben találtam gránátvetővel ellátott akm/u fegyvert ami fel volt szerelve gránátvetővel.:)

azt leszereltem hogy feltehessem az akm/u gyorstüzelőmnek..

de fogalmam sincs hogy hogyan rakhttom fel. próbáltam ráhuzni az itemet a fegyverre de nem ment fel rá.. akkor hogy is kell???? Nincs valahol a bár közelében egy NPC akinél ezt meglehet tenni? egyébként ismerősöm említette hogy elvileg fel lehet javítani a fegyverek állapotát is. arra is van lehetőség valóban?



2012. nov. 16. 19:16
 1/2 anonim válasza:
Nem mindegyik távcsövet tudod felrakni az AKM-re vagy más fegyverre. Egyébként jobb click a tácsőre/puskára szerelés, ha nincs ilyen opció, akkor a távcsöved nem kompatibilis az adott fegyverrel. Több féle távcső van, keress másikat
2012. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adam1c1 ***** válasza:
Kétféle távcső van a játékban, a beépítetteken kívül, amik természetesen más-más fegyverekre valók, viszont csak úgy lehet rájuk felszerelni, ha nem a hátizsákban van a fegyó, hanem a kézben. Egyébként az engem is érdekelne hogy hol lehet szervizeltetni, mert két korábi stalker játékban amivel játszottam lehetett itt-ott. Lost Alpha-ban pl a Bárban, ami ugye ennek a mod-ja. No de ennek a résznek már tán túl vagyok a felén, de javítani nem tudom hol kell. Még nem akadtam rá sehol.
2016. febr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!