Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii, Ps3 vagy X-box 360,...

Wii, Ps3 vagy X-box 360, szerintetek melyik a jobb, melyik a legszórakoztatóbb, és nektek melyik van?

Figyelt kérdés

Már sok ilyen kérdés van ezen az oldalon,de most 2012-őt írunk,és kíváncsi vagyok,hogy 2012-ben ki melyikkel játszik?

Az én kedvencem a Wii!

Bár grafikailag egy picit gyengébb(de jó a grafikája),de szerintem a legszórakoztatóbb játékkonzol! Nekem a kedvencem!

Ps3 hardverileg a legerősebb szerintem. (3D,Blu ray..)

X-box 360, is egy nagyon jó játékkonzol!



2012. nov. 16. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Wii van otthon , nagyon tetszik de meg kell szokni az irányítását ! Ha kellene is xbox vagy ps3 akkor csak naruto játékok miatt :D . Most gondolkozom hogy veszek majd egy wii u-t vagy ps vitat , még nem tudom !!! De eddig wii u mellett állok !
2012. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is veszek majd Wii U-t,de csak 3-4 év múlva,mert most vettem nyáron egy Wii-t,és ki akarom használni! :)
2012. nov. 17. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
"De most 2012-őt írunk" ÉS? Ugyanúgy 40 millió ilyen kérdést tettek fel idén is az értetlenek. Nekem X360-om van, és jó. A PS3 a legerősebb hardverileg, de a játékok 98 százaléka nem használja ezt ki, csak az exkluzívok. A többi multiplatform játék szebb xboxon.
2012. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor válaszolj kedves utolsó,ha tudsz is normálisan válaszolni. Fölösleges kommenteket nem kértem. Te leírtad azt,amit én is leírtam a kérdésben. Nekem Wii-m van,és tudod sajnos a mai világban sokan divatoznak a játékkonzollal,és ha már valakinek nincs meg a legújabb,akkor lecikizik. A Wii grafikáját is egyesek elavultnak tituláják,pedig nem az,és ha az lenne,akkor mi lenne???? Semmi. Ezért kérdeztem,hogy kíváncsi vagyok,ki mivel játszik most!
2012. dec. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!