Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlotok?

ISt@r kérdése:

Milyen játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kellene egy lehetőleg letöltős játék.Ami lehet akármilyen fajta, 1 kivétel az MORPG azt nem szeretem.. Tehát kéne egy játék, amivel tudnék játszani, tényleg akármilyen fajta lehet.. Tudom elég széles a választék, ezért leszűkítem, akkor vmi stratégia féle, de nem muszály harcról szóljon.. Pl ha úgy nézzük a FIFA is stratégia játék.. csak nem az a harcos fajta. De nekem az is jó lenne, csak tudjam vele magam lefoglalni, mert most nem igen van olyan játék amivel nagyon lekötném magam.. Remélem ti tudtok mondani valamit, ami nektek is bevált. :)
2012. nov. 17. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Faster Than Light
2012. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem. De itt hol a játék letöltés?
2012. nov. 17. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
World of Tank eléggé reklámozzák lehet h már hallottál róla ,én egy éve játszok vele:D
2012. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rise of nations,age of empires,sins of a solar empire,lord of the ring:battle for middle earth,tropico
2012. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a Wolrd of Tanks-ot le is töltöm :D

Az Age of Empires 2-t is próbálgattam, régebben és játszottam is vele. :)

2012. nov. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!