Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az új NFS...

Mi a véleményetek az új NFS Most Wanted-ről?

Figyelt kérdés

#Need for Speed #most wandted
2012. nov. 17. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Grafika 10/10

Zene:10/9

Tartalom:10/4

Játékélmény:10/1

Összességében, úgy 20 percig jó, amíg a grafikát bámulja az ember, de utána nagyon hamar megunható, gagyi förtelem az egész, kár érte kidobni a pénzt.

2012. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"kár érte kidobni a pénzt."


Ja,hogy még eredetiben megvenni......Persze!

[link]


Amúgy én is kipróbáltam,a grafikája nagyon de nagyon szuper,de valahogy az egész játékélmény.......hát nem tudom mit mondjak,a The Run szerintem jobb volt.........

2012. nov. 17. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem, hogy töltse le az ember:D

De ezt megvenni olyan, mint az ablakon kiszórni a pénzt.

2012. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm szépen!


Ha esetleg van valami ajánlatod,ami neked nagyon tetszett,akkor azt szívesen fogadnám :) (pl.olyasmi,mint a Mafia II)

2012. nov. 17. 20:59
 5/11 ZolaZotya ***** válasza:
A Carbon volt az utolsó NFS ami jóvolt. Azóta békasegge alá megy a sorozat.
2012. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én egyáltalán nem vagyok CoD fan (a negyedik rész óta egyik sem tetszett), de az új Call of Duty Black Ops 2 mindenhol jól szerepel. Még Otherworld is dícsérte.

Ami nekem nagyon tetszett az a Forza Horizon című játék. Tudom ajánlani, nagyszerű játék.

2012. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ki fogom próbálni.Amúgy a Mafia sorozatot nem ismered?Megéri kipróbálni,nekem nagyon tetszett,főleg az egyes. ;)
2012. nov. 17. 21:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a Mafia II egyáltanán nem CoD :) Még csak nem is arról szól.
2012. nov. 17. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Én játszottam mafia 1 és 2-vel is, és azt kell mondjam az első része sokkal tartalmasabb, lenyűgözőbb, viszont a második rész inkább rövidebb, de érdekesebb története van. Az a nagy gond a MafiaII-vel, hogy a Free Ride mod-ot csak utólag lehet letölteni patch formájában, az alapjátékban nincs. A második részhez még van sok DLC is, amik további remek storykat tartalmaznak, de szemétség, hogy külön kell megvenni őket, akkor lenne igazán hosszú a játék, ha DLC-kel együtt adnák. Így max 7-8 óra alatt végigvihető. Ez a nagy baj vele. Amúgy jó játék, el lehet vele hülyéskedni.
2012. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így van :) Köszönöm a válaszaidat :)
2012. nov. 18. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!