Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány karaktert készíthetsz a...

Hány karaktert készíthetsz a guild Wars 2 -ben?

Figyelt kérdés
néztem egy videot ahol vki azt mondta ha több karaktert akarsz készíteni akkor az fizetős dolog de magában a játék nem az meg tudja vki mondani mennyid lehet maximum ? köszi
2012. nov. 18. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

5karit lehet , de hülyeség , játékbeli goldért lehet prémiumot venni , amiből veszel + karakter helyeket

én 10silvert költöttem és abból lett 40 gem-em kb .

pénz meg gondolom majd jön énis csak 50es vagyok.

2012. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez kb olyan gold pack mint aionba -eu szerveren ha nem veszed meg vannak korlátaid insta cd egyéb dolgok eladni venni nem tudsz addig és havonta kell venni játék beli goldért vagy ez teljesen más le tudnád irni vagy vki más köszi :)? vagy nincs benne semmi korlátozás
2012. nov. 18. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs korlátozás , semmi.

Egyszerüen csak 5 karit tudsz csinálni , deha goldért veszel gemet , akkor tudsz gemből venni + helyeket.

2012. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!