Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Videó szerkesztés, készítés,...

R0x0R kérdése:

Videó szerkesztés, készítés, feltöltés hogyan bírom?

Figyelt kérdés
Én most minecraftor szeretnék készíteni de nem tudom hogy csináljam frapsel teljes verzió megvan AVS Video Editoral szerzetem!Tudtok jobb felvevő progit mert frapsel csak 480p készítek de ingyenes legyen és kb 15perc max legyen. És jó a videó szerkeztő amit használok ? Meg a Youtubra miért csak max 10percet tudok feltenni??

2012. nov. 19. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Fraps-ban a videó fülben a full size legyen kiválasztva, a minecraftal csak 720p tudsz max.

Hogy miért csak 10 percet tudsz azt nem tudom mert alapból 15 a korlát. (keress rá neten mert - nem tudom mitől függ - fel oldják a 15 perces korlátot, nekem is csak úgy egyszer feloldották...)

AVS Video Editor nem tűnik rossznak, mind1 milyen videó szerkesztőt használsz..

2012. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!