Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti WoW miért ilyen...

Lsiens kérdése:

Eredeti WoW miért ilyen kihalt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy miért van ennyire kihalva eredeti WoW eddig Tauriztam, ott azt mondták hogy eredetin nagyon sokan vannak ezért én azt hittem, hogy tele lesznek a városok játékosokkal de alig vannak , ez miért van? Talán mindenki az új Mists of Pandaria-s fővárosban van? Ragnaros szerveren vagyok. És aztvettem észre, hogy a városokban a chat is elég kihalt. Ez miért van?

2012. nov. 19. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezd leáldozni a WoW-nak. Jó játék volt, sőt, remek, de lassan 8 éve, és nem fejlődik, sőt.. a MoP-os baromsággal csak rontottak rajta.

Már simán felveszi vele a versenyt egy GW2, meg hát jó sok másik is.

Mindenesetre, ha már megvetted, játsszál vele, instákhoz tudsz groupot keresni könnyen, ugyanígy lehet bgzni, arenazni..

2012. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A masszív wowosok dobbantottak, a MoP nagyjából az óvodásoknak van kitalálva. Pet-harcrendszer meg az a retard talentfa... Nevetséges. Kegyetlenül le lett butítva a játék.
2012. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:

"A masszív wowosok dobbantottak,"


Érdekes mert én is és több guild társam is már ~7 éve wowozunk.Csak azok dobbantottak (kb 2 milla játékos) akik az elmúlt 2 kieg alatt elkényelmesedtek.Most,hogy kicsit "dolgozni" is kell a gearért (repu stb) azok dobbantottak.A jelenlegi talentrendszer a lehető legjobb dolog ami a wow-al történt hosszú idők óta.Végre nem az van,hogy lemásolod a "top" buildet és a többi le van sz@rva."Pet-harcrendszer" pedig opcionális.Tökéletesen el lehet kerülni ha nem jön be.Pl én sem eröltetem.

2012. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a chaten tényleg sokkal kevesebbet beszélnek, de régebben is 90%ban csak spamek, guild felvétel hirdetések és instába emberkeresés miatt ment a szöveg.

ezeket meg manapság már nem kell a chatbe írni mert mindenre van külön oldal az interfaceben.


de amúgy nincs kihalva, csak kevesebb unatkozó tini van mint a bc, wotlk idején.

meg eloszlanak a sok fővárosba ill a panda kontinensen mindig van mit csinálni.

2012. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!