Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv mindenkinek! Van 1 ismerős...

Lansinger kérdése:

Üdv mindenkinek! Van 1 ismerősöm akiért szinte már aggódom annyira betegesen sokat játszik egy bizonyos játékkal. Mi sem természetesebb, minthogy ez a játék a L. o. L?

Figyelt kérdés
Aki ismeri az tudja, hogy nem szabad 1 menetet félbehagyni mert akkor ez meg az lesz. Azt akarom megkérdezni, hogy valahol visszalehet-e nézni napra pontosan, hogy mikor kezdett el játszani a játékkal? Azért kéne mert akarok vele egy kicsit beszélni, hogy miért hagyja abba. Mert az hogy függő, szerinte hazugság! Csak példaképp,1 hét alatt majdnem 100 órát játszott a 168ból. Nem kevés ti is látjátok. Van valami jó megoldás? Köszönöm. Bocsánat ha értelmetlen valahol, csak ez az első kérdésem és kb 20x kellett átírnom, hogy elfogadja
2012. nov. 19. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
De akko vájá má idézem "Azért kéne mert akarok vele egy kicsit beszélni, hogy miért hagyja abba." tehát abba hagyja az most nem ép jó dolog ha függő?
2012. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a "miért hagyja abba" nem kérdés, hanem indoklás lenne :)

Azért, hogy miért is kéne abbahagynia. Lehet így jobban érthető? :)

2012. nov. 28. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
HA olyan sokat nyomja, csak akkor éri meg ha Rankedeket tol és jó eredménye van /jó a rankja/ mert ha gebasz jó akkor igen mehet versenyre és akik versenyeznek napi több órát tolnak, de ha csak sima pvp, vagy nem jó a rankje a rankeden, akkor nincs rételme ilyen sokat tolni. Szóval hatékonysáig mutató alapján tedd fel neki ezt a kérdést, aha mutató alatt van a kapott eredmény be kell látni, elég ha szórakozás kép tolja max napi 2-3 mecset.
2012. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem teljes válasz a kérdésre, de ha úgy vesszük igazad van. Csak az a baj, hogy ő nem tolja jól tudomásom szerint. Mert anno én is játszottam még vele, és én kezdő szinten jobb voltam mint ő már 2-3 hét vagy akár 1 hónap után. De már lejebb adta, hál istennek...de még nincs késő, hogy visszaszokjon :DDD
2012. dec. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!