Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok Playstation Plus...

Hogy tudok Playstation Plus tagságot aktiválni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy először vennék Ps + tagságot,de nem tudom,hogyan aktiváljam majd.Nézegettem a Playstation Plus oldalát és elvileg van egy 12 karakteres "Reedem Code".Azt kell beírni és ennyi az egész?Mert nem bankkártyán keresztül,hanem a gameshop.hu-ról szeretném megvásárolni.

Magyar fiókom van egyébként,de van külföldi is.



2012. nov. 19. 23:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Másik kérdés:

Nem kell hozzá semmi más?Pl. PSN kártya az nem kell hozzá gondolom,csak simán a 15ezer forintos PS + tagság?

Regisztrálni is kell?A Playstation network-n regisztrálva vagyok,de kell majd egyéb regisztráció is?

2012. nov. 20. 00:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Adjak neked 50 dollár playstation network kódot ? Igen , egyébként csak azt kell beírni... :)
2012. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
PSN kód :)
2012. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen én írtam .... megnézted ? és kell ?
2012. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a PSN-re gondoltam,hanem a PS Plus szolgáltatásra.Sőt nem is kértem semmit.:D

Meg kb azóta megkérdeztem a gameshop-ot,hogy mit hogy kell,úgyhogy már vágom.

De ha adnál nekem tök ingyen PSN kódot nem utasítanám el azt sem,már ha nem viccelsz.:)

2012. nov. 22. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!