Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban kellene segítségemr...

Sims 3-ban kellene segítségemre lenni, ha lehetséges?

Figyelt kérdés
Én a Golden Editiont telepítettem fel, amiben benne van az össze kiegészítő és nem kell külön telepíteni, hanem egyben felteszi az egészet. Na most...kijött ugyebár egy újabb kiegészítő, az Évszakok. És ezt már nem tudtam feltelepíteni, mivel nem klappolnak össze. Gondoltam letörlöm. És újrateszem külön a kiegészítőket. A kérdésem az lenne, hogy van egy családom, amit nem akarok elveszíteni. Kitudnám másolni valahogy aztán a frissen feltelepített Sims-be beletenni valahogy?

2012. nov. 20. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
C meghajtó, Dokumentumok könyvtár, Games mappa, EA games, SIMS 3, itt van kb 1.5 gigabyte cucc, ezt másold ki, mielőtt törlöd. Aztán majd vissza ugyanide és megmarad minden.
2012. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen!!!
2012. nov. 20. 11:56
 3/9 Lilith1994 ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani amit az első írt. :)

Te tudnál nekem segíteni? Ha tudsz segíteni akkor válaszodat köszönöm. Honnan tudom úgy leszedni a sims3 -at hogy a kiegek. is működjenek rajta?

2012. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
piratebay torrentoldalról le lehet szedni. azok működnek.
2012. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bemész a boltba, beteszed a kosárba, kifizeted, hazaviszed, telepíted, akkor biztosan menni fog!!!
2012. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lilith1994 ***** válasza:
Az lehet csak az a probléma, hogy 9 ezer forint. Tudod az úgy még problémás hogy nincsen keresetem mert tanulok. (18 éves vagyok)
2012. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jön a karácsony, és a cdgalaxisnál amúgy is féláron van dec 5-ig... Csak utánna kell járni. Biztos vannak szülők, nagyszülők, esetleg egy kis zsebpénz. Még a legújabb is 3990, de ha Évszakok plusz kiadást választod, akkor 5990 az alap+évszakok.
2012. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lilith1994 ***** válasza:
Köszi hogy figyelmembe ajánlottad, így talán meglesz,de nagyszüleimtől és szüleimtől nem hinném. Barátom mondta megveszi. :) még 1x köszi :)
2012. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2012. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!