Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fel vagyok háborodva, e...

Fel vagyok háborodva, e lvileg már nem lesz támogatva a Nintendo Wii, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Most,hogy ez így lesz e vagy sem,azt nem tudni,de még a Wii U itt sincs,és már most szinte leállás van! Most olvastam egy nyilatkozatot,hogy nem gyártanak több játékot Wii-re,de évekig még jönnek a megszokott címek(fifa stb..)...Hát ez baromi jó! A NITNENDO elmehet komolyan mondom a ...-be! A SONY sokkal korrektebb volt a ps2-vel,mert aps3 megjelenése után,még évekig volt rá játék,bár a NINTENDO A GC-vel is elég hát csúnya szóval sz.mét volt...! Nem értem a NINTENDO-t...! Érdekes a SONY tudta évekig támogatni a ps2-öt,de a Wii már lehet most nem lesz támogatva,úgy hogy a Wii U még EURÓPÁBAN SINCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 20. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szörnyű..
2012. nov. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

játszottál mind az 50millió játékkal???

ha nem akkor számodra még lesz "új" játék ha igen így jártál

2012. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Félreértés... Nekem elég az a játék,ami van Wii-re,mert rohadt sok játék van rá,és mire az ember veszi,veszi őket,az rengeteg idő,mire végig is játssza,csak bosszantó,hogy így vélekedik az N :) :)

Amúgy meg nem izgat,nem befolyásolja az ember életét egy játékkonzol,de mivel én nem rég vettem,SZAL JÓ LETT VOLNA....:)

2012. nov. 21. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
De hát nem csak a Nintendo gyárt játékot, vagy én nem értek valamit? Mit kell azon a Nintendonak támogatni? Egy játékkészítő cég csinál játékot ami meg fog jelenni. Elég jó biznisz szerintem egy többtízmilliós piacra kidobni valamit, hülye lenne valaki ha nem csinálná tovább egyik napról a másikra...
2012. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,köszönöm a választ neked is.

Igen utána én is elgondolkodtam,hogy hát lesznek még rá játékok,csak hát pl: Mario meg ilyenek már lehet,hogy nem...Mondjuk így ha jönnek majd még címek,akkor juthat a Wii a ps2 sorsára is,amely jó lenne. :)

2012. nov. 21. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!