Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket éri meg jobban...

Melyiket éri meg jobban megvenni, A PSVitát vagy XBox360 Kinect-et?

Figyelt kérdés
Mindegyik kb. egy árnagyságrend. Főleg a szórakozási élmény érdekelne, hogy ki szerint melyik éri meg jobban. Nem igazán számít, hogy az egyik helyhez kötött.Meg persze, hogy melyikhez van több igazán jó játék.

2012. nov. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem számít, hogy hordozható e vagy ne, akkor nyilván X360. Kinect nélkül.
2012. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont a kinect az ami tetszik, miért vagy ennyire ellene?
2012. nov. 22. 22:37
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem van xbox360 kinectel.

Az xbox nagyon jó. A kinect-es játékról annyit hogy a grafikája elmarad a kortól de engem ez nem zavar és egyedül semmi élmény vele játszani. Társaságba bulikba jó szórakozást nyújt egy tenisz pingpong vagy épp egy box meccs.

Összességében jó de a kinecten van mit fejleszteni ja és szerintem nem túl pontos de hát ez vele jár.

A legjobb az ha kitudnád próbálni vásárlás előtt így tudni fogod mire számíthatsz.

2012. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kinect az egy elbarmolt pontatlan izé... Nekem a vita szimpatikus de ps 3 se sokkal drágább... Ha még a memo kártyát (amit KELL venni hozzá) is beleszámítjuk akkor meg szinte egy árba vannak... Bár 60k ból már egy tisztességes gépturbózás is kijönne. A vitába az is jó hogy hordozható viszont meg nem igazán forrt ki és még nem tudják az egészet kihajtani. ÉN a PS-t ajánlom (mindegy hogy 3 vagy vita) az exkluzív címek miatt is (God of War,Little Big Planet, InFamous, Journey, Shadow of The Colossus) A boxal meg sok a mocsokság (szerintem) pl: fizetned kell csak azért hogy a játékkol online tudj játszani... Szerintem ez pofátlanság. A ps nél meg ott a Playstion+ (Írtam már eleget azt nem írom le hogy ez mi :D ) és a konzol is erősebb, a move is olyan pontos hogy műtétet lehetne vele végezni...


Ennyi a véleményem... Remélem segített! :D (én most Vitára gyújtök :DD )

2012. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!