Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok vannak, ami...

Milyen játékok vannak, ami megfelel a lentieknek?

Figyelt kérdés

Legalább olyan grafikájú, mint a witcher (szal legalább) , hasonlóan izgalmas , rpg jellege van (lehet hack & slash és rpg kombó is), a legfontosabb, hogy legyen hozzá magyarítás.

bővítés: Lehet akció rpg is (call of juarez pl)



2012. nov. 22. 11:29
 1/2 BelleMorte válasza:

a Darksiders az nagyon, eddig 2 része van, az elsőhöz van magyarosítás is, a 2. részhez készül, az ebben az évben jelent meg (én teljesen ráfüggtem, az egyik kedvencem)

a Dragon age is nagyon eddig 2 része van, mindkettőhöz van magyarosítás, és készül a 3. rész (amit úgy csinálnak, hogy kikérdezték a rajongókat). szerintem jó nagyon

a Prototyp-ról azt hallottam nagyon jó, még nem próbáltam ki, de amint lesz rá időm megteszem, azt nem tudom, hogy van-e hozzá magyarosítás

és ha van felesleges 15ezer forintod, akkor ajánlom neked a Diablo 3-at

2012. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maffia 2 , TPS , nemszép de jó játék

Mass Effect 1-3 , 3 ba*omi szép , jó játék ezis TPS

Guild Wars 2 , kur*aszép , mmorpg

TERA Online , jelenlegi legszebb játék szerintem , még akkoris ha full buggos , inkább a gw-t ajánlom játékélmény miatt .

Assassin's Creed 3 , holnap jön ki , ncoren 2napja már fentvan , jójáték , kur*aszép.

2012. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!