Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Otthon írt ps2-es játékot...

Muffinmester kérdése:

Otthon írt ps2-es játékot milyen kiterjesztésbe kell megírni? Bármilyen DVD márka jó? RW-set is beolvas a ps2?

Figyelt kérdés
Egy 4.7-es DVD-R Verbatimra írtam ki Neroval a NFS MW-t. Elindult de közbe befagyot. Hibalehetőségek: nem megfelelő íróprogram, nem megfelelőt DVD márka, nem megfelelő file formátum.

#PS2 #DVD írás #játér írás
2012. nov. 23. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:

most előhoztál nekem egy rossz emléket :)

pár éve még én is írtam ps2-re játékokat, 90%-uk kb ment is.

NFS MW-t valamiért lehetetlen volt kiírnom, hogy működjön (végülis működött, de mindig befagyott). Kipróbáltam más márkás dvd-vel, más dvd író programmal sőt még letöltöttem más forrást is, de úgy sem, így feladtam.

A Pro street viszont ment.

Én nero helyett [link] ezt használtam, ha jól emlékszem ennek van ps2 írási profilja.

RW-t nem olvas a gép.

2012. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod...akkor az MW egy halott dolog. Én is leszedtem az IMG-t a minap, akkor majd kipróbálom. Nekem az R+ os lemezeket ajánlották és a TDK márkát. Ps3-as dolgokkal is foglalkozol? Épp az eboot metódusát bújom :D
2012. nov. 23. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
mukszik a MW csak nem 4x en hanem mondjuuk 6x 8x on kell kiírni
2012. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiírtam a Lord of teh Rings nevű játékot egy R+ os TDK lemezre a legkisebb sebességgel ISO formátumban, képfálj írásában az IMG burnerrel verify módban és nem olvassa be a chippelt ps2-es flat gép. Mi lehet a baj?
2012. nov. 24. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tom én R- használok mert az jobb a ps hez.
2012. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én maxell dvd-R irom imgburnal 4xes sebeségell eddig hibátlanul.Szerintem verbatim v maxell TDK még nem probáltam de szerintem viszi mert filmet is olyanra irok és ps ről nézem
2012. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha kell még segíccség akkor írj.Amúgy sok DVD-re kilehet írni és kb 99%-ban mind 1 hogy r+ vagy r-.Max ha már az újjabb lapos ps-ed van akkor ar r+-t ajánlom de az r--szal sincs baj.És amúgy beolvassa az RW-t meg sony DVD-re a legjobb kiírni mert a sony ps2 mivel lenne kompatibilissebb egy sony DVD-nél.Ha kel még segicség szoj.
2012. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Most átolvastam és megvan mi a hiba.Ne verify-re menny hanem write-ra.Ha kell még mindig nemmegy itt 1 youzubbe vidi img burn-höz: http://www.youtube.com/watch?v=jBQNUjAwF-w
2012. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

verify-ellenőrzés

segiccség-segitség

2015. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!