Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraf-ban hogy lehet ilyen...

Minecraf-ban hogy lehet ilyen skint berakni?

Figyelt kérdés

[link]

Úgy értem , hogy ahol nincs bevestve a skin ott a játékban ne legyen fekete hanem lehessen rajta átlátni



2012. nov. 23. 15:15
 1/8 Hancock22 válasza:
Szerintem olyan nem létezik mert vagy alap skined van (Steve) vagy az amit beraksz.De amit beraksz skint az nem lehet olyan hogy átlássanak rajtad szerintem legalábbis.Ahhoz valamit bütykölni kellene a minecrafttal de nagyon.Szerintem legalábbis.Remélem segítettem valamit :D
2012. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Segítettél. Találtam iylen skineket

[link]

de nem tudom berakni mert feltöltöm a magyar minecraft-ra és a játékban nem lesz benne (újraindítottam)

2012. nov. 23. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Vedd meg inkább.
2012. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit? Minecraft-ot. Dehogy adok pénzt érte.
2012. nov. 23. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ott a pont:D:D:D
2012. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mc Dezse ***** válasza:
55%
Csak ird be a sajátgébbe hogy %appdata% és ot van hogy mincraft-saves és oda illeszd be !!!
2012. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vedd meg, ott tudsz csak saját magadnak láthatatlan skint beállítani és nem látnak a többiek xdd
2020. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!