Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed 3 ba hogy...

Az Assassin's Creed 3 ba hogy lehet az uplay ba bejelentkezni?

Figyelt kérdés

regisztráltam az uplay honlapján de mikor elindítom a játékot nem enged be és internet kapcsolódási hibáról beszél

mit lehet ezzel csinálni hogy mennyen rendesen a játék?

válaszokat előre is köszönöm



2012. nov. 23. 22:06
1 2
 11/15 pilwax válasza:

Viszont még mindig kiírja telepítés előtt ez a Punk Buster hibát "Pbsvc Error". Nem tudom hogy ez gátolja e valamennyire a játékot.

Ezt írja ki :

Failed to copy the file 'E:\Support\PunkBuster\pbsvc.exe' to

'C:\Windows\system32\pbsvc.exe' (error 5: a hozzáférés megtagadva.)

2012. nov. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Énis nagyon köszönöm végre nekem is megy az AC3 :)

köszönöm a segítségedet.

mostmá ha ijen gond lessz ez lessz a helyes megoldás

2012. nov. 28. 13:58
 13/15 pilwax válasza:
Nagyon szépen köszönjük a "törlős tippet" :). és remélem a cd kulccsal küszködőknek is mihamarabb megoldódik a problémájuk. Egyébként valószínűleg tényleg az ubisoft szerverénél van a gond.
2012. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csoda93 válasza:
Nagyon szépen köszönöm :DDDD
2012. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Töröltem ezt a hosts nevű fájlt és működőt is után. következő alkalommal lefrissítettem és megint nem csinál semmit. elkezd homokórázni a kurzor és utána a nagy semmi.... :@ Valaki segítsen már, hogy most mi a szaré nem megy megint.
2013. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!