Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftban mikor termelődn...

A Minecraftban mikor termelődnek mobok?

Figyelt kérdés
Egy kicsi szigeten vagyok már körberaktam földdel egész nagy lett ültettem fákat is.Nekem egyik haverom azt mondta hogy a mobok pl.:bárány malac tehén meg ilyenek akkor teremnek ahol fű van. Az egész benőtt fűvel de nem teremnek. Valaki segítsen abban hogy mit csináljak hogy teremjenek.

2012. nov. 24. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Világítsd ki.
2012. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ki van világítva olvastam hogy legalább 9-es fényen teremnek nekem 14 van a hely is elegendő és füves is
2012. nov. 25. 18:46
 3/5 anonim válasza:
én úgy csináltam amikor én is egy szigeten voltam h csináltam térképet és kerestem egy közeli nagyobb területet.eloszor hajóval mentem és ha voltak állatok akkor csináltam odáig egy alagútat és abba bele vezetem öket és kész is a farm amelyik állatra nincs szükséged azt meg szépen ki ereszted és tessék a szigeteden szaporodnak :D sok sikert :DDD
2012. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugy tudom a új frissitésbe már,nem termelödnek mobok!!!!!!!!(legalábbis a állatokra gondolok és,spawn ketrec-tojás nélkül)
2012. dec. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de termelődnek sejtem mi lehet a baj az hogy legalább 20 vagy 30 blockal kell lennie tőled hogy spawnoljanak
2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!