Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Grand Theft Auto (GTA)...

A Grand Theft Auto (GTA) Liberty City Storiesben hol találom meg Portland-on a Bumps&Grinds versenyt?

Figyelt kérdés
Merre van és mit kell csinálni?
2009. aug. 17. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy motoros verseny volt, ha jól emlékszem, és a felső vonatsínen kell a piros karikákba belemenni, időre, ha jól emlékszem az volt, a motort megtalálod valamelyik megálló egy közelében vagy egy harley vagy egy sanchez lesz!
2009. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem tudom, merre találom meg a Thunder Rodd és a Hellenbach GT kocsikat, illetve a Bus-t? Amúgy köszi a választ, jóra értékeltem!
2009. aug. 17. 10:24
 3/7 A kérdező kommentje:
*nem tudod
2009. aug. 17. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bus-t én sem találom, a GT-t a 2. városrészben találni, ilyen retro külső Starsky és Hutch elejével :)


A thunder road nem tudom melyik, abban sajnos nem tudok segíteni, nekem PSP-n van meg, de január óta nem játszottam vele

2009. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a Capital Autos merre van?
2009. aug. 20. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj Harwood negyedbe, ott van a Capital Autos. Az épületben van egy Banshee.
2019. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5. A GTA3-ban van ott. GTA LCS-ben pedig egy Curuma.
2021. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!