Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CoD MW2 (eredeti Steam-es)...

CoD MW2 (eredeti Steam-es) játék multiplayer részébe hogyhogy nincsenek szerverek?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta itt egyik kérdés alatt hogy nincsenek szerverek? Akkor hogy lehet online játszani?

2012. nov. 24. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt úgy érti, hogy sok az üres szerver, meg már szinte nem üzemelnek, mert elavult már az mw2
2012. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszoló butaságot írt... :)


Nos, azért írják,hogy nincsenek szerverek,mert az mw2,mw3 stb. játékok, p2p alapon működnek.

Ez annyit tesz,hogy a játékosok hostolják a szervert,amin éppen játszol, úgy mint a konzolokon.. Ezeket hívják lobbyknak. :) Ami sajnos nem igazán működik,mert nincs csalás elleni védelem,ezért ezek a játékok hemzsegnek a csalóktól. Sajnos, én is a saját káromon tanultam meg...

2012. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi
2012. nov. 24. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd akkor lehetnek szerverek, írj ha érdekelne
2012. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"ezt úgy érti, hogy sok az üres szerver, meg már szinte nem üzemelnek, mert elavult már az mw2"


Már ne is haragudj de akkor mi van a Cod2-vel?

2005-ös és még rengeteg szerver van, hogy miért?

Azért mert nem f*os játék mint a moderwarfare 68 000. része.

2012. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!