Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfutna egy régen flashelt...

Playerrr kérdése:

Elfutna egy régen flashelt xbox 360 arcade-on egy eredeti Black ops 2?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 07:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy kiegészítés, Ha elviszed rárakod a legújjabb flasht akkor nem fog elveszni a flashalés ha eredeti játékkal tolod.
2012. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Legeslegutso kerdes :D

Ha flashelek akkor a regi irott jatekok menni fognak mert azt hallottam hogy ha ujra kiflasheled akkor a regi irott jatekok nem fognak indulni?

2012. nov. 25. 17:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha új flashet raksz rá nem fog akkor is bármelyik játékkal fogod tudni tolni..

Utolsó : Nem tudom te hogy vagy vele,de nekem volt egy flashelt xboxom és eredeti játékot raktam bele,utána nem indult egy csomó írott játék..

2012. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocs,kicsit hülyén fogalmaztam az első mondatot.Ha új flashet is raksz rá akkor bármilyen régi írott játékkal tudsz játszani.
2012. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Akkor jó. mindenkinek köszöm!

Megyek flashelni aztan Bo2-zni.

2012. nov. 25. 17:44
 16/16 anonim ***** válasza:
#11-es vagyok: Azt nem tudom hogy csinálta, nekem úgy volt hogy kiflasheltem a boxomat, és vannak olyan játékaim amiket eredetiben veszek meg, és simán mentek nekem flash alatt is. Mert a flashelésnek az a lényege hogy a hivatalos firmwaret egy házira cseréled, hogy az írott játékaidat úgy lássa hogy az az MS által leellenőrzött/aláírt.
2012. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!