Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb autós játék?

Melyik a legjobb autós játék?

Figyelt kérdés
melyik a legjobb autós játék pc-én a need for speed sorozat és test driver ultimited után?

2012. nov. 25. 18:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a Driver San Francisco és a Dirt3
2012. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PUMA53 válasza:

Az új nfs mostwanted limit széria. (állítólag ezzel az új nfs mw-vel a legjobb irányba vitték el az nfs-t)

DE itt egy videó nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=m24BQwYLcng

2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a driver san francsisco az tényleg nem rossz de hát nem tudom...

Én most is a NFS most wanted ( csakis a régi) tartom a legjobb NFS nem az újjal toltam én is és néztem mér sok videót rőla de ha nem ilyen autó felvétel lenne hanem igazi tuning garázs mint a érgibe akkor a világ legjobb NFs e lehettett volna de így egy ritka fos lett bár a mostani NFS eket szerintem magassan alázza de még mindig nagyon kevés tehát szerintem csakis az NFS szériából a régi most wanted és az undergrund a jó!

Ha mász kell ajánlani akkor még a burnout paradise city se rossz!Meg a GRID az a legjobb szimulátorszerűség szerintem abba nekem a drift nagyon agja! Bocsi a sok helyeírásért gyorsan írtam :P

2012. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az új Need for Speed Most Wanted 2,inkább egy bournut takedown stílusú lett.Amugy én is a régi most wantedel nyomom és az új menne a gépemen szerintetek?


1.60GHz (valami dualcore izé)

2GB DDR3 Ram

NvidiaGeForce 610M

1GB videocard

2012. nov. 26. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Esélytelen nekem is ilyen konfig van csak sokkal jobb procival meg egy kicsit jobb kari meg több ram.......akkor nem is ilyen van nah mind 1xD AZ A LÉNYEG HOGY NEKEM IS ÉPPEN ELMENT LOWON xd

Tehát tuti nem viszi!

2012. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Blour az egy versenyjáték. De nagyon pörgős izgalmas.

( a NFS bl az UNDERCOVER azt nagyon ajánlom, probált ki)

2013. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!