Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megtudná valaki mondani mi...

Megtudná valaki mondani mi ennek a játéknak a neve?


2012. nov. 26. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lol ez komoly? Alá is van írva hogy GTA V :D
2012. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te tudsz olvasni? od avn irva a videó fölé és aláis hoy Grand thef auto V

de tudtommal ezt a játékot 18 éven felülikek játszhassák

nem nagyából 5 éves IQ szintű tagok. na de mindegy csá

2012. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ti vagytok a hulyek nem a kerdezo.Ez a jatek nem a GTA V hulyek, hanem valami mas jatek.A kerdezo valoszinuleg azt akarta tudni, hogy mi ennek a jateknak az eredeti neve(amugy meg a GTA V ki sem jott).
2012. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 XenoMorph ***** válasza:
olvastam alatta olyat h gta 5 beta, meg olyat is hogy valami gran turismo grafikával megáldott játék.
2012. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3#: mielőtt le "hulyezel" valakit mondd meg nekem hogy mi az akkor. Mert persze te biztos a Rockstarnál vagy főmufti
2012. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és szintén neked IQ harcos, attól hogy nem jött ki a GTA V attól még lehetnek róla gameplay videók
2012. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Epp azt akartam elmagyarazni az elso ket valaszolonak, hogy a kerdezo a jatek igazi nevet akarta tudni te barom.A GTA V-rol pedig nem jottek meg ki gameplayek, csak par kep.Amugy meg az elso gameplayt mindig a gyarto tolti fel az internetre, szerinted egy ilyen komoly videot rabiznanak egy atlagos youtube felhasznalora?Az egesz GTA V gameplay amit eddig lattal az csak egy kamu!
2012. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ez nem a gta 5 annyiban biztos vagyok!
2012. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak a válaszolóknak, akik megvédtek :) Hát az biztos, hogy nem gta5.
2012. nov. 29. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem jött ki gameplay videó... Csak a Pc Guru és a Gamestar is nagyban bemutatta már a debut trailer + gp videót, na meg nagyban cikkeznek is róla már.


Amúgy látom már hogy ilyen balf*sz tízéves gyerek vagy aki annyira tudja miről van szó hogy még a debüt trailert se látta. Nyomorék gyerek

2012. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!