Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem öltöznek át kinti...

Miért nem öltöznek át kinti ruhába a simjeim? + Miért nem születik gyerek a városban?

Figyelt kérdés

Sims 3-ban (Évszakok) nem öltöznek át kinti ruhába a simjeim. Egyszerűen csak rákattintok, hogy öltözzön át és nem. Marad ugyanúgy. Néha meg pucéran mászkálnak, mintha ez tök normális volna. És ez senkinek sem tűnik fel. (Nincs őrült személyiségjegye. És vannak letöltéseim, nem tudom, hogy ez számít-e)

Ja, és egy plussz kérdés, hát ha tudja valaki:

Miért van az, hogy a városban élő simek - tehát nem az aktív háztartás tagjai - nem csinálnak gyereket? Nem akarnak szaporodni. :D És egyszerűen kihal a városom már annyi öreg van. :D



2012. nov. 27. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a beállításokban nézd meg lehet kikapcsoltad a történet előrehaladását , vagy valami ilyesmit és azért nem szaporodnak :D
2012. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, én is csak akkor találkoztam gyerekkel mikor az én simem gyerekei suliban megismerkedtek velük... előtte egyet sem láttam... pedig nincs kikapcsolva a történet előrehaladása :O Meg az emberek akiket csináltam és beraktam szomszédnak azok is csak ott voltak, megöregedtek, se család, se gyerek, se munkájuk nem lett. Fura.


Meztelenség nekem fürdés után volt néha úgymaradtak mikor kiszálltak, de ha rányomtam hogy öltözzön akkor öltözött. És ez is megszűnt mióta átköltöztek másik házba. Lehet egyedi tartalmakkal van a gond, nekem is van egy csomó. Lehet nem passzolnak az évszakok kiegészítővel. Meg gondolom a játékban alapból is vannak hibák, majd jön a javítás hozzá.

2012. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is az egyedi tartalmakkal van gond.. Volt már nekem is olyan, hogy nem a letöltött ruha jelent meg a simeken, hanem fekete lett az egész testük.. Törölj ki párat (amelyikeket nem sajnálsz) és nézd meg hátha rendbe jön. Ha még mindig nem jó, én a helyedben az összes egyedi tartalmat törölném és esetleg másokat töltenék le.
2012. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sims 3 Dashboard-al meg lehet nézni van-e hibás egyedi tartalmad...
2012. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ilyen alapvető dolgot, mint a történet előrehaladásának engedélyezését meg sem említettem, de természetesen be volt kapcsolva, úgyhogy ez kilőve.

Az egyedi tartalmakra gyanakodtam. És ez a program a nem package fájloknál is jelez? Mert többnyire modthesims-ről szedtem le "hack"-eket a játékhoz. Ruhát is csak onnan szedtem le kb 3 db-ot.

2012. nov. 29. 23:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha nem jelez hibát a dashboard és még se működik? :D
2012. dec. 28. 01:39
 7/8 anonim válasza:
én szerintem azért nem születhet gyerek mert mikor az inditó panellen a beálításon vagy akkor nem engedélyezted a gyerekek születését
2013. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam. :D Ha esetleg másnak is felmerülne ez a probléma: töltse le a naaras story progression-t! Nekem azzal már népesedik a városom, ráadásul ha tudsz angolul csomó beállítást csinálhatsz a városoddal kapcsolatban. Köszönöm a válaszokat egyébként! =)
2013. jún. 14. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!