Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki nem tud mondani valami...

Valaki nem tud mondani valami élvezhető single játékot?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek valami jó játékot, amivel el tudok játszogatni, de nem nagyon találok. Egyik se tud annyira lekötni. Szóval ha tudtok valami jó kis játékot amivel el lehet játszani, és lekötne akkor írjatok már pls. Csak single érdekel. Stílusa mindegy, hogy milyen.

2012. nov. 28. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a legjobban a Horrorokat szeretem sőt, imádom őket amiben elég sokat lehet parázni, és megijedni. :D
2012. nov. 28. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Singularity
2012. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 XenoMorph ***** válasza:

Horror singleplayer az Amnesia: The drak descent, van hozzá magyarítás, a történet elég jó bár nem lehet vele hónapokat játszani.


A kedvenc single player játékom viszont a Skyrim. Lassan jön hozzá a magyarítás, ugyanis RENGETEG szöveg van benne, ebből adódik hogy rengeteget lehet vele játszani. A játékban minden döntésed más következményeket hoz. Hónapokat, akár éveket is játszanék vele ha lenne időm...

2012. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A skyrimmel játszottam már. Nem nagyon jött be :S

Az Amnesia the dark descentet pedig már kijátszottam. Nekem nagyn tetszett

2012. dec. 7. 23:34
 5/5 csekerobi válasza:
Outlast ez szerintem az eddigi legjobb olyan játék amiben lehet parázni :)
2014. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!