Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Harry Potter...

Melyik a legjobb Harry Potter játék számotokra? Lehet azokban a játékoban seprűn repülni! Kérlek irjatok véleményt róla

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Hű, régen játszottam. Az elsőt annyira nem szerettem, a másodikat vagy 8x biztosan végig vittem, ha nem 9-10x, a 3. játékot is vagy 3x, de többet nem játszottam vele.

Lehet kviddicsezni,de asszem az első után megjelent egy játék, amiben csak kviddics volt.

2012. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az első! Annak még volt hangulata.

Második, meg jó volt a járkálás miatt tartogatott újdonságokat.


A többiről sajnos ezt nem mondhatni el :(

2012. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bia97 ***** válasza:
Én mindegyikkel szívesen játszottam, kivéve a 4.-ikkel és az utolsó 3-al nem volt alkalmam, de a 6.-ikat kipróbáltam Demo-ban és nem rossz, nyilván akkor az alapjáték csúcs szuper! :) Az első három rész az amiben meg lehet halni, de a többiben nincs élet, ott csak vagy és küldetéseket kell megoldanod. Szerintem a legjobb az utolsó két részes Halál ereklyéi visz mindent, azt javasolnám! De az ötödik sem rossz, mivel az még szinkronos is! :DD
2012. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a nemrég megjelent Harry Potteres játék, ami Xbox Kinectre való. A neve: Harry Potter kinect, és ebben is van egy kviddics meccs, úgy, hogy te vagy a fogó.
2012. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm tőletek az értékes válaszokat!
2012. nov. 29. 16:16
 6/8 anonim válasza:
Én az 1. hármat szeretem. Úgy emlékszem repülni mindegyikben lehet, de a 3.-ban griffen, nem seprűn.
2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A második volt a legjobb, az első is jó volt, a harmadik egysíkú és fantáziátlan, a negyedik kritikán aluli, az ötödik javulás, de vannak hibái.
2012. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nagy rajongóként az összeshez volt szerencsém.

Összefoglalom:

1. rész: grafikája egész hangulatos, jó pont, hogyha jó verziót szedsz le, még nagy felbontásban is játszható. A játék leginkább ugrálós, nem túl bonyolult logikai feladatokat kell megoldani, (néha találkozol Ronnal és Hermionéval is :D ) A kviddics itt a legjobb, mivel konkrétan te irányítod a seprűt, a többi részben csak az egeret tologatod.

2. rész: hasonló mint az első csak itt már az egész kastély bejárható. Szerintem a játék nagyjából hasonló élvezetet nyújt mint az 1. rész, csak a kviddics rosszabb.

3. rész: valami eszméletlen hangulatos, a második résztől eltérően Harry nem úgy néz ki mint az elsőben, és minden nagyon szépen meg van csinálva. Itt már mind a 3 baráttal játszhatsz, különböző képességeik miatt, különböző feladványokat kell velük teljesíteni. Ez a rész a kedvencem, még az ötödiknél is jobban élveztem. (A 4.-ről a végén)

5. rész: A játék gyönyörű, és ha magyar szinkron-és felirattal tudsz vele játszani, akkor eszméletlen élmény, főleg hogy a filmes szinkronhangjaik vannak a játék szereplőinek. A játék felében mások csicskáztatnak, majd megtanítasz mindenkit azokra a varázslatokra, amiket előzetesen tőlük tanultál. Lényegében ironikusan ez a legnagyobb hibája, amúgy a 2. kedvencem.

6. rész: az ötödikből kimaradt egy-két jó ötlet, és a párbajozás némileg gördülékenyebbé 'varázslásával' leírható, itt már hajhászod a gyűjtenivalót, nem úgy mint az 5. részben, ahol a feléről azt sem tudod hogy egyáltalán létezik, és gyűjthető. Ami nagy pozitívum, hogy itt már kicsit beleolvastak a könyvbe, és rájöttek hogy van ott valami park cucc is, ami így belekerült a játékba, a kastény kicsit átalakítva hasonló az 5. részben levőhöz. Itt jön a nagyon várt kviddics, szintén csak egérmozgatós a dolog, de én élveztem, ahogy a bájitalfőzés is tetszett.

7. rész: egy kalap alá véve a két részt... Aki játszott már taktikai TPS-el, az vegye ki belőle a technikát, a taktikát, de még a muníciót is, és így megszületik a HP 7 játék. A helyszínek nagyon jól visszaadják a filmeset, nekem nem volt gondom a kidolgozásukkal, az első felvonásban kicsit zavart, hogy valami hülye fejlődésrendszer volt, aminek egy szerepjátékokban tapasztaltakhoz köze sem volt, és pl. a varázslatok listáján szereplő Vingardium leviosa-t a játék alatt 1x nem tudtam, hogyan használjam. Jó lövöldözés volt, Harry tömeggyilkossá lépett elő, de Istenemre mondom hogy bejött, habár sok hülye jelenetnél kiakadt a Potter-mércém.

és a 4. rész végül: Tegnap szedtem le, második esélyt adva neki, mert az első találkozásunk úgy ért véget hogy 800*600-as a játék egyetlen lehetséges felbontása, ami nekem válóok egy 1080p-s monitoron. Esélyt akartam neki adni, abban az esetben ha sikerül a dolgon változtatni(a). Gondoltam akad rá megoldás esetleg átírni egy config fájl-t vagy ilyenek, végül hexa-kód írogatássá fajult, de a lényeg, hogy most már bármilyen felbontás elérhető (ha szükséged van rá tudok benne segíteni). 1 nap tapasztalat után a játék egész aranyos, teljesen eltér a többitől, nekem bejön, jók a trimágustusa próbák. Furcsa hogy itt pályák vannak amiket akár többször is végigvihetsz, és nem egy úgymond lineáris menete. Jó hogy végre a 3 barát tényleg együtt dolgozik, és nem csak azért vannak együtt hogy azt lehessen mondani hogy hűek a történethez, sokszor kell hogy a varázserejüket együtt hasznosítsák.

Ennyi :)

2013. jan. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!